Studium v UK

Studium v UK

 

Moje působení v Anglii se v rámci sociálního podnikání soustředí na vše kolem peněz, práce, podnikání, úspor v domácnosti, moudré hospodaření v rodině a pozitivní transformace rodin. Prostě všechno, co rodinám pomáhá moudře hospodařit a žít.

 

A taky najít cestu ven ze začarovaného kruhu,
který nedostatek peněz v rodinách úspěšně vytváří.

 

Mnoho lidí tady přijíždí za tzv. lepším životem, a končí na mnoho let pouze na pomocných pozicích a ve starostech o peníze. Protože se často nechtějí učit nic nového, včetně angličtiny.

 

Na druhou stranu je tu řada těch, kteří by rádi změnili svou stávající situaci k lepšímu, ale neví jak.

 

Ani já celé roky nevěděla a hledala jsem cesty “jak na to”. Až letos, v roce 2017, se mi naskytla naprosto úžasně snadná a pro studenty zdarma možnost začít studovat v Anglii i v tom případě, že sice chcete, ale vůbec se na to necítíte. Protože agentura, se kterou spolupracuju, si studenty na univerzitu připravuje sama a zdarma. No neber to! 🙂

 

Takže nabízím i vám, bez ohledu na to, kolik je vám let. Do 60 let totiž můžete směle vstoupit. 🙂

 

 

A ještě jeden argument pro vás mám – pokud znáte dřinu a memorování z českých škol, tak na to zapomeňte. Takhle vzdělávání v Anglii nefunguje. Full time studium probíhá pouze 2 – 3 dny v týdnu a zbytek je pro vás a to, co potřebujete. Také financování studia a životních nákladů je neskutečné! Fakt neskutečné!

 

Podrobné informace najdete v ebooku zdarma.

 

Tak to vypadá v agentuře v Manchesteru