Služby v UK

 

V Anglii je obrovské množství lidí, kteří zde přijeli za lepším životem, ale dlouhodobě uvízli na pomocných pozicích nebo i bez práce kvůli tomu, že nemají akceptovatelnou anglickou kvalifikaci nebo dostatečnou angličtinu. Vím, o čem píšu, celé roky mi takoví lidé píšou žádosti o pomoc v krizové situaci. Ale není možné pomoct těm, kdo si nepomáhají sami způsobem, který Angličané akceptují. Tzn. přes jejich kvalifikaci a vzdělání.

Na druhou stranu mnoho lidí chce studovat a zvýšit si kvalifikaci, ale neví jak na to, cítí třeba handicap kvůli své angličtině, anebo děsí se velkých půjček na studium. Tyto obavy jsou rozhodně zbytečné, jak se dočtete v ebooku, který jsem pro vás sepsala. Stáhněte si jej, přečtěte a dejte mi vědět, zda chcete pomocit se startem studia v UK. Protože dobrý rada je stále nad zlato! 🙂 Ale pro vás je to zdarma, protože mne platí agentura za nové klienty.  Stáhnout ebook >>>
Tohle je služba pro ty z vás, kdo sice víte, že potřebujete změnu v organizování vašich financí, ale nechce se vám v tom plácat sami, protože třeba nevíte, kde a jak začít. Anebo máte jiné věci k řešení, než se zaseknout na financích a domácí administrativě. Zatímco se mnou si zvládnete nastavit nový systém v penězích daleko rychleji a hlavně bezbolestně!

Součástí služby je:

= Nalezení peněz doma (viz výše), protože jistě chcete ušetřit.

= Zmapování vaší současné situace a vyhodnocení, co chcete, a co potřebujete.

= Půjdeme do akce a vytvoříme nový systém, který vám bude vyhovovat, a ulehčí běžný život.

= Dostanete ode mne řadu rad, tipů na organizaci a správu financí, a malý sympatický a jednoduchý prográmek na správu domácích nebo i firemních financí (pokud jste živnostník).

= Podíváme se (v případě zájmu) i na vaše Credit score a jak jej můžete změnit k lepšímu.

 

Výsledkem těchto konzultací bude vaše

  • klidná mysl,
  • postavené spolehlivé finanční základy vaší domácnosti,
  • a přehledný pořádek/systém ve vašich důležitých dokumentech.

Je to služba určená těm lidem, kteří už jasně cítí, že pro svůj život a stabilitu finanční i duševní potřebují mít peníze dobře zorganizované. Protože ať si to připouštíme nebo ne, naše finance nás extrémně ovlivňují a nemohou do našeho života přijít, pokud jim nepřipravíme cestu.

Součástí služby NENÍ poradenství na téma finančních produktů v bankovním sektoru.
 

Pro ty z vás, kdo se chystáte do Anglie a nechcete nic ponechat náhodě, nebo potřebujete nějakou organizační pomoc zde, jsou k dispozici konzultace podle vašich potřeb. Kontaktujte mne a domluvíme se více >>>