Služby reference

Služby reference

  •  

Má osobní zkušenost s paní Zorkou je ta nejlepší možná. Před dvěma měsíci jsem o vycestování do ciziny pouze přemýšlel. Paní Zorku jsem neznal a zkusil jsem "jen" napsat. Je podzim 2017 a já už mám zařízené ubytování a koupenou letenku. A to vše jen díky paní Zorce a jejímu nadstandardnímu přístupu. Tolik rad, zkušeností a pomoci, nejen k tomuto tématu, ale i v osobní rovině. Jednání a komunikace s paní Zorkou je opravdu zážitek. Pokud například nemáte s lidmi dobré zkušenosti a nejste příliš důvěřiví, pak v případě této úžasné ženy zapomeňte naprosto vše, co si myslíte, že jste o lidech dosud věděli. Ona vás opravdu překvapí, dodá vám sebedůvěru a vše, co potřebujete k tomu, abyste "mohli" najít sami sebe. V tomto případě je "díky" málo. 🙂

Tomáš Novák
October 29, 2017

Paní Zorku jsem našla na Facebooku, když jsem rolovala příspěvky. Její příspěvek ''Chceš studovat v Anglii?'' mě hned zaujal. Stáhla jsem si ebook ''Informace o studium v Anglii'' a byla jsem úplně nadšená, to přece nemůže být pravda, tak snadné a zdarma? Přemýšlela jsem nad studiem už pár měsíců, ale pořád ne a ne se odhodlat, až teď. Domluvila jsem si skype hovor s paní Zorkou, kde mi všechno do podrobna vysvětlila, dokonce to zaujalo i mého přítele, což jsem opravdu nečekala. Domluvili jsme se na schůzku k registraci do kurzu, se kterou nám paní Zorka taky pomohla. Nemůžu říct nic jiného, než že jsme s přítelem nadmíru spokojeni se službami paní Zorky a těšíme se na další spolupráci. Vřele doporučuji jak ebooky tak služby paní Zorky.

Denisa Baron
October 29, 2017

E-book Informace o studiu v Anglii nemůžu jinak, než doporučit! Je fakt úžasnej a navíc zdarma. Zorka v něm velmi otevřeně popisuje možnosti, jak začít studovat v Anglii a to za velmi výhodných podmínek, prakticky zadarmo. Fascinovalo mě, jak je nadupaný hodnotnými informacemi, což se u e-booků zdarma prakticky nevidí. Na základě přečtení jsem si ještě se Zorou domluvila Skype konzultaci, protože jsem chtěla některé věci zjistit podrobněji. Upřímně? Byla jsem trochu překvapená, kolik toho Zora ví a jak moc Čechům a Slovákům v začátcích života v UK dokáže pomoct. Takže pokud o studiu pro sebe (v jakémkoliv věku) nebo pro své děti uvažujete, e-book vám hodně pomůže a určitě doporučím i následnou konzultaci, Zorka vám dokáže hodně pomoct a vše usnadnit.

Veronika Mašínová
July 06, 2017

Zorka mi před časem představila firmu Utility Warehouse (UW) a ukázala, jak je možné ušetřit a usnadnit si život. Z možností, které UW nabízí, jsem byl nadšený. Například jeden bill na všechny platby je jedna z věcí, kterou jsem velmi ocenil. Přepnout své dosavadní služby k UW a vysvětlení, jak to vše funguje, není otázka jedné minuty. Díky Zorce, její ochotě a trpělivosti jsem dosáhl zajímavých slev a ušetřil nemalou sumu. Chcete-li také ušetřit, Zora CzechWells je jedna z možností, kterou osobně doporučuji. A její zákazníci mají vždy něco navíc.

Stanislav
July 06, 2017

Paní Zorka Zámečníková se mi ozvala s možností ušetřit peníze z mých nákupů a služeb. I když nemám ráda podobné nabídky, domluvila jsem si s paní Zorkou schůzku na skype. Vše mi pěkně a srozumitelně vysvětlila, a také jaké jsou výhody spolupráce. Spolupráci jsem nevyužila, mám svůj byznys, ale možnost ušetřit měsíčně peníze navíc, se mi líbila. Zorka se mnou po skype sepsala smlouvu, tak abych i já viděla, jak a co sepisuje. Poté mi ještě mnoho věcí pomohla vyřídit po telefonu se společností, nastavit nové služby a jak je používat, protože nemám takové jazykové znalosti jako ona. Zorka je vstřícná, ochotná a moc pěkně se o mě stará. Mohu jen doporučit, pokud chcete ušetřit peníze a být přitom ještě opečováni.

Vlaďka Vavroušková
July 06, 2017


  •