Ebooky reference

Ebooky reference

Jak začít život v Anglii - 1, 2. díl - Toužíte po změně? Rádi byste udělali krok do neznáma, ale nejste si jistí jak obstojíte? Nemáte dostatek informací a nevíte, kudy se vydat? Zkuste Anglii, ale předtím, než tak učiníte - přečtěte si tyto bestsellery! Naprosto vás pohltí a budete mít pocit, že paní Zorka mluví přímo k vám a k vaší situaci. Odkryje vám tolik informací, které byste sami jen těžko dohledávali týdny, ne-li měsíce. Každá další stránka vás nutí číst dál a čím více se e-bookem prokousáváte, tím více z vás postupně odpadávají všechny možné obavy, které před cestou máte. Jakoby "někdo" znal odpovědi na všechny vaše otázky. Z e-booku je cítít to obrovské množství energie a času, které do toho paní Zorka vložila. Rádi se v kapitolách vracíte a ujišťujete sami sebe, že už "tomu" rozumíte. Všem mohu jen doporučit.

Tomáš Novák
October 29, 2017

Paní Zorku jsem našla na Facebooku, když jsem rolovala příspěvky. Její příspěvek ''Chceš studovat v Anglii?'' mě hned zaujal. Stáhla jsem si ebook ''Informace o studium v Anglii'' a byla jsem úplně nadšená, to přece nemůže být pravda, tak snadné a zdarma? Přemýšlela jsem nad studiem už pár měsíců, ale pořád ne a ne se odhodlat, až teď. Domluvila jsem si skype hovor s paní Zorkou, kde mi všechno do podrobna vysvětlila, dokonce to zaujalo i mého přítele, což jsem opravdu nečekala. Domluvili jsme se na schůzku k registraci do kurzu, se kterou nám paní Zorka taky pomohla. Nemůžu říct nic jiného, než že jsme s přítelem nadmíru spokojeni se službami paní Zorky a těšíme se na další spolupráci. Vřele doporučuji jak ebooky tak služby paní Zorky.

Denisa Baron
October 29, 2017

E-book Informace o studiu v Anglii nemůžu jinak, než doporučit! Je fakt úžasnej a navíc zdarma. Zorka v něm velmi otevřeně popisuje možnosti, jak začít studovat v Anglii a to za velmi výhodných podmínek, prakticky zadarmo. Fascinovalo mě, jak je nadupaný hodnotnými informacemi, což se u e-booků zdarma prakticky nevidí. Na základě přečtení jsem si ještě se Zorou domluvila Skype konzultaci, protože jsem chtěla některé věci zjistit podrobněji. Upřímně? Byla jsem trochu překvapená, kolik toho Zora ví a jak moc Čechům a Slovákům v začátcích života v UK dokáže pomoct. Takže pokud o studiu pro sebe (v jakémkoliv věku) nebo pro své děti uvažujete, e-book vám hodně pomůže a určitě doporučím i následnou konzultaci, Zorka vám dokáže hodně pomoct a vše usnadnit.

Veronika Mašínová
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii – 2 díl: Tento ebook určitě doporučuji všem, kteří se chystají vyrazit do Anglie za prací, a nechtějí jet jen tzv. “nablint” Pokud se chystáte v Anglii žít a pracovat, budete potřebovat vědět, jak to v Anglii chodí, a to se dozvíte pouze od Angličanů či od spolehlivých krajanů, kteří v Anglii žijí již dostatečně dlouho – a to Zora je. Provede vás úskalími kolem ubytování i hledání práce – a to nejen po příjezdu do Anglie, ale i před vlastním odjezdem tak, abyste neopomenuli ani nic na úřadech v České republice. Velmi čtivou formou uvádí vše na příkladech z svého života. Pro mě osobně byly velmi přínosné informace, které se týkají uznání platnosti mého vysokoškolského vzdělání a také informace o systému Credit Score. Díky interakivním odkazům v ebooku vím nyní přesně co a jak. A hlavně při jakémkoli problému v Anglii vím, že se můžu s důvěrou obrátit přímo na Zoru.

Julie Rawding
Architektka -  julie-rawding.eu
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii - 2. díl - "Je neuvěřitelné, kolik informací se vejde do jednoho eBooku. Jak "našlapaná" může být každá stránka. Až jsem někdy měla chuť propadnout zoufalství, že by bylo mých povinností v Anglii tolik. Ale uvědomila jsem si, jak neskutečně důležitá, je taková příprava. Díky Zorce Zámečníkové budete nejen přesně vědět, jak v Anglii postupovat (od administrativních věcí, před bydlení až po vzdělání a hledání práce), ale její slova vás připraví i psychicky. Doporučuji eBook každému, kdo nechce nechat věci náhodě (a jet pak prvním autobusem zpátky do Čech)."

Jana Cardová
výtvarnice, grafička a lektorka -  janacardova.cz
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii 1. díl - "Poté, co jsem dočetla Zorčin eBook, jsem seděla dalších 20 minut tiše a třídila jsem v hlavě spoustu pocitů. Zorka se totiž nebojí nazvat i nepříjemné věci pravými jmény a pomůže vám tím postavit se k věci čelem. Beru všechny své záměry skutečně vážně? Jsem opravdu ochotná postavit se za svou věc a převzít za ni i zodpovědnost? Nemám náhodu pocit, že všichni musí padnout na kolena úžasem z toho, co dělám? I když se v Anglii žít nechystám, eBook mi přinesl hluboké zamyšlení nad sebou samou a donutil mě podívat se na věci odjinud. Nejen z českého rybníčku."

Jana Cardová
výtvarnice, grafička a lektorka -  www.janacardova.cz
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii 2. díl - Pokud se chystáte  za prací nebo novým životem do Anglie, tento eBook je rozhodně to, co potřebujete! Najdete v něm mnoho užitečných rad a návodů jak a co v Anglii funguje a také vše co potřebujete vědět ještě před odjezdem. Autorka velmi detailně popisuje první krůčky po příjezdu,  kde je třeba se zaregistrovat, přihlásit, jak sehnat bydlení a na co si dát pozor. Užitečné jsou zvláště informace co vše si vzít sebou za důležité dokumenty, jaké osobní doklady a podklady o studiu je dobré si nechat úředně přeložit a kde.Velmi oceňuji, že se Zorka rozhodla podělit takto do detailů se svými zkušenostmi. Ráda bych   v budoucnu pracovala rok- dva  v Anglii v mé profesi  a tento eBook mi bude dobrým průvodcem na cestě  za mým snem. Děkuji.

Ilona Folprechtová
dentální hygienistka -  www.zubydosta.cz
July 06, 2017

Díky tomuto eBooku "Jak začít život v Anglii 1.díl"  jsem se dozvěděla spoustu přínosných informací. Zvláště pokud někdo, jako já uvažuje alespoň dočasně žít a pracovat v Anglii, může čerpat z množství postřehů a poznatků obsažených v tomto ebooku. Také jsem se utvrdila v tom, že kdo chce poctivě pracovat, práci si najde a kdo se bojí, nesmí do lesa..(nebo do Anglie:)) A já se díky Zorce a jejímu eBooku nebojím, vím jak to tam chodí a co mě čeká. Zorko moc ti děkuji za tento eBook, protože mě to nastartovalo a intenzivně začnu na své velké životní změně pracovat. Už mi také není 18... a teď vím, že si máme jít za svými sny v každém věku! Všem, kdo jenom trochu uvažují pracovat a žít v Anglii tento eBook vřele doporučuji, Zorka dobře ví, o čem mluví (píše 😉 )

Ilona Folprechtová
dentální hygienistka -  www.zubydosta.cz
July 06, 2017

Základy češtiny v kostce: Čtivé, stručné, jasné. Jevy, ve kterých plavu, mám vytištěné a připíchnuté na nástěnce. Už se z nich nezjevím. Nemusím je už nikdy složitě dohledávat.

Veronika Šoulová
July 06, 2017
Jak začít život v Anglii - 2. díl - Po přečtení e-boku paní Zory Zámečníkové jsem dlouho přemýšlel, jak nejlépe zhodnotit užitek tohoto velmi hodnotného obsahu. Děkuji za něj.  Shodou okolností jsem před několika lety pobýval několik měsíců ve Skotsku a tento návod by byl pro mně pokladem.

Tento ucelený návod by si měl koupit a vytisknout každý, kdo chce vycestovat do Anglie. Přesné návody co a jak udělat, zařídit  před odjezdem z ČR, hned po příjezdu do Anglie a hlavně při pobytu, vám pomůžou předejít vážným problémům díky neznalosti, nebo opomenutí i drobností. Všechny informace jsou podloženy vlastní zkušeností ženy, která do Anglie odjela a během osmi let vybudovala úspěšnou kariéru.

Já bych tu knížku bral jako přítele na telefonu. Tento E-book je pokladem pro každého, kdo chce do Anglie vycestovat. Doporučuji stáhnout, vytisknout a nosit sebou.
Jiří Rybar
July 06, 2017

Paní Zorko, Vašeho průvodce Jak začít život v Anglii jsem přečetla snad jedním dechem. Máte rozepsaný postup tak, že jsem najednou ztratila strach a řekla si, ano to půjde. Měla jsem obavy co syn a škola, ale opět jste to moc hezky popsala. Takže jak člověk chce všechno jde. Děkuji Vám za motivaci.

Petra Cieslarová
July 06, 2017

Ebook Základy češtiny v kostce jsem přečetla jedním dechem a musím říct, že absolutně naplnil mé velké očekávání. Jsem Češka žijící  18 let v cizině a jsem si vědoma, že má čeština není to, co bývala. I když se snažím a učím, stále mám pochyby, jak co se píše správně. Zorka ve svém ebooku skvěle popisuje přesně ty jevy, ke kterým se stále vracím, a ne a ne si je zapamatovat. Ebook je plný pomůcek, ale je napsán tak skvěle a moderně, že je lehce přečtitelný. Žádná bichle.  Super jsou příklady, díky nímž je všechno ještě jasnější. Ebook je taky úžasně přehledný. Myslím, že bude velmi prospěšný  pro rodiče i děti. Rychlá, jasná pomoc.  Díky moc, ušetří mi spoustu času při psaní.

Martina Stecherova
hlasový poradce -  hlas.martinastecherova.com
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii 1. díl - První díl "Jak začít život v Anglii" fantastickým způsobem popisuje nástrahy, se kterými se člověk může setkat. Surově, ale přesto něžně nabádá, co vše bychom měli zvážit v rámci příprav, abychom v Anglii uspěli/NE PŘEŽILI! Jak začít život v Anglii není povídání o tom, jak je Anglie úžasná a jak tam máme všichni jet. NE! Je to praktická příručka, která Vás vede ke stoprocentnímu si odpovězení na otázky, které jsou zde zmíněny. Pro všechny snílky či již protřelé harcovníky v rámci žití "abroad" vřele doporučuji!

Proužkovaně
Milovnice proužků a francouzský nadšenec 🙂 -  www.number111.com
July 06, 2017

Tak musím říct, že jsem z knížky "Jak začít život v Anglii" opravdu nadšená. Jsou tam opravdu cenné informace!! Píšete realisticky a to je to, co jsem potřebovala. Hledala jsem informace všude možně, i u kamarádek, ale co jsem se dozvěděla z této knížky je k nezaplacení. Jsou tam ucelené informace o všem, co je zapotřebí vědět před odjezdem do Anglie, k rozhodování, zda má cenu vůbec o tom uvažovat 🙂 a užitečné informace pro ty, kteří tam žijí. Je vidět, že paní Zora (autorka knížky) má letité zkušenosti, poskytuje potřebné informace a názory, s kterými nelze nesouhlasit. Doporučuju všem, co se zajímají o život v Anglii! 🙂

Martina Kupcová
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii 1. díl Tento eBook je opravdu psaný reálnýma očima a to se mi moc líbí, žádný slibování miliónů a pohodový život v Anglii, to ne. Mám sice trochu jinou zkušenost než autorka, protože jsem byla ve Skotsku a žiji v Londýně, v UK je každé město jiné a má jiné podmínky, ale v zásadě s tím souhlasím, zvlášť co se týče mentality Britů a Čechů, mám stejné zkušenosti. eBook doporučuji všem, kteří chtějí lepší život v cizině a jsou opravdu odhodlaní. Nezapomínejte, že problémy s vámi půjdou všude. Dozvíte se opravdu hodně informací, které vám pomohou začít od nuly. Autorka je prolíná i svými životními zkušenosti, co eBook značně okořeňuje. Tak hurá do toho.

Růžena Nekudová
autorka projektu Jsi originál -  www.ruzenanekudova.cz
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii 1. a 2. díl - Mockrát Vám děkuji Vám za ebooky, plné užitečných informací, které potřebuje každý, kdo chce změnit Českou republiku za Anglii. Máte to skvěle napsané se spoustou praktických rad, vlastně návod, jak postupovat, což je skvělé, protože to usnadní první kroky. Kdyby nám někdo takového dal před těmi lety, kdy jsme v zahraničí začínali, bylo by to super, takhle jsme se vyjukaní snažili "sehnat" co nejvíce informací. Bez znalosti jazyka to bylo docela těžké, nicméně na ty všechny útrapy vzpomínám ráda. Člověk se naučil jazyky a orientovat se v jiné společnosti. Obsahují praktický návod co, jak a kde zařídit v nové zemi. Nepostradatelná příručka, která usnadní život v UK.

Zdenka Luksová
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii - 2. díl - Pokud opravdu vážně uvažujete o dlouhodobějším pobytu v UK, tento ebook si zkrátka musíte přečíst. Je doslova "našlapaný" informacemi, radami, tipy. Co považuji za nejcennější, jsou osobní zkušenosti a postřehy autorky, které v žádné informační brožuře nenajdete. Druhý díl jsem přečetla, no spíš "zhltla", a je perfektní, moc Vás obdivuju.

Mgr. Lenka Bílková
certifikovaná koučka, konzultantka, trenérka -  www.lenkabilkova.cz
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii - 2. díl - Tento ebook je vynikající společník a rádce pro lidi, co se rozhodli přestěhovat do Anglie. Není jednoduché začít znovu od začátku v cizí zemi, kde nikoho neznáte a nevíte co a jak. Přestože mám přítele domorodce - rodilý Brit, tak taky všechno neví. Například jak se dostat k doktorům byl pro nás oba nadlidský úkol. Doktorů tu mají málo, tak se snaží jak můžou vás od návštěvy odradit nelidsky dlouhou objednací lhůtou. Vaření je tu taky trochu odlišné. Jakékoliv jídlo jsem zvyklá vařit z Čech, tak tady prostě chutná jinak. Ebook je podobných zkušeností plný. Když nevím nebo si nejsem jistá, otevřu a prolistuji znovu. Děkuji paní Zoře za super pomocníka!

Veronika Mazalová
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii - 2. díl - "Tento ebook je výborným podrobným návodem pro všechny, kteří se chystají přestěhovat do Anglie.


Neměla jsem vůbec představu, co vše budu muset zařizovat. Do Anglie se sice teprve chystám, ale po přečtení ebooku mám ucelenou představu o tom, čím začít, jak postupovat a na co si dát pozor. Určitě si ebook vytisknu a budu se k němu vracet a hledat potřebné informace. Za obzvláště užitečné považuji informace ohledně dokladů, vzdělání a ubytování. Nikde na internetu takovéto ucelené informace, včetně osobních zkušeností, nenajdete, jsem za něj opravdu vděčná, mockrát děkuji!"

Petra Kožnerová
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii - 1., 2. díl "Moc děkuji za Vaše eBooky, blogy a příspěvky. Po dlouhém hledání na internetu a shánění informací, jsem začala být zoufalá, potom  jsem natrefila na Vás. Stáhla jsem si eBook zdarma - Jak začít v Anglii - 1.díl a přečetla ho jedním dechem, za pár dní jsem si koupila eBook - Jak začít v Anglii - 2.díl, kde jsem našla informace, které jsem hledala. Dostala jsem vodítko, jak se připravit na cestu.  Líbí se mi celkový Váš postoj, nápady a chuť pomáhat. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů.  Pavla

Pavla Vittová
July 06, 2017

Dobrý den, Zorko, děkuji za eBook Základy češtiny v kostce, který je pro mě velkým přínosem. Našel jsem tam spousty zajímavých novinek, ale i starých věcí pro oprášení vědomostí. Zabývám se psaním knih na výtvarné téma. Ebook je praktický pro všechny, nejenom  kreativce, kteří píší a nechtějí si trhnout ostudu na svém blogu nebo svých emailech. Je v něm popsáno a ukázáno, a to čtivou formou, proč psát správně a co se stane, pokud budete ignorovat pravidla češtiny. Ebook je svižný, zábavný a jde bez zbytečností k věci. Zcela jistě váš eBook budu používat pro jeho praktické řešení, různých pravopisných dilemat.

Martin Ševčík
July 06, 2017

Ebook Základy češtiny v kostce mi připomněl staré časy na základce. Moc se mi líbí, jakým způsobem je napsaný. Jednoduše, přehledně a přitom výstižně a stručně. Je pro mě jako dělaný. Krásně vymazlený a barevný, což mi pomáhá vizuálně. Určitě poslouží všem, kteří žijí v cizině, tak jako já, a píšou blog. Ale i všem, kteří si všimli, že chyby dělají a chtějí s tím něco udělat. S radostí se ocitnete ve školních lavicích a záhadně vás potěší přehled vyjmenovaných slov nebo tabulka vzorů podstatných jmen. Napadlo by vás to někdy? Zorka nabízí řešení nejčastějších češtinářských chyb při psaní na internetu, ale také poukazuje na skvost, který český národ vlastní. Záleží mi na tom, aby moje texty byly bez chyb, a jsem Zorce moc vděčná, že mi dala možnost, abych si ebook přečetla. Také mi objasnila mnoho zdánlivě nepodstatných detailů, kterým teď rozumím a jasně vidím, jak mění ve slově význam. Především mě nadchlo vysvětlení, kdy psát malé nebo velké písmeno. Zorka mne přiměla u psaní přemýšlet ještě více, než jsem si do teď myslela, že dělám.

Pavla (Polymnia) Chocholoušová
koučka vztahu se psem -  psisouvislosti.cz
July 06, 2017

EBook Základy češtiny v kostce jsem přečetla jedním dechem. Potěšila mě jeho přehlednost, komplexnost a jednoduchost, kterou mám ráda. Přestože jsem s českým jazykem na škole neměla žádné velké problémy a mám na něj cit, byl eBook  pro mě přínosem. Některá pravidla mě překvapila. A jsem ráda za jejich prostudování. Líbí se mi připomenutí nejčastějších chyb a slovních spojení s více významy. Opakováním kdysi známého dochází k většímu přemýšlení nad psaným slovem. Člověk v dnešní zrychlené době zapomene na důležitost vyjádření v písmu. A neuvědomí si, jak málo stačí, aby se změnil obsah sdělení a došlo lehce k nedorozumění.

Jana Cvilinková
July 06, 2017

E-book Základy češtiny v kostce mne velice potěšil. Stručné a jasné přehledy češtiny, využije opravdu každý, nejen děti, ale i dospělí, pokud váhají najdou si to svoje. Uspořádání je praktické a přehledné. Navíc provedením je to pro děti atraktivnější než stručná mluvnice. Za mě výborný nápad a budu vřele doporučovat dál.

Mgr. Ludmila Leinweberová
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii: Precteno jednim dechem,uzasna prirucka, nejen pro zacatecniky,urcite vyuziji ruzne odkazy pro vzdelavani a hledani prace. Obdivuji autorku za to, co zde dokazala.

Jana Mejtova
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii: Je to smysluplne, pravdive, bez zbytecne omacky a prikras, jde to “do hloubky” problemu i s pomoci odkazu a tim i navedeni k jejich reseni a uprimne, autorka sama bez skrupuli popsala svoje zacatky, jsem v UK paty rok,v pohode, a s cistym svědomím muzu rict, ze LEPSI “knizku” k dane problematice jsem necetl, nenasel (a to sedim u notase každý vecer:-)). Verim, ze kdo bude pozorny ctenar tak si najde svoje a pripravi se na to co ho ceka, co ještě nezna….Ten clovek ma vyhodu, my před 5. lety jsme si tak akorát vymnenovali ustne utrzkovite (a ne vždy pravdive) informace na prvním a druhem sharehausu… a postupne metodou pokus-omyl zjistovali, co je a neni pravda…Vyborna práce Zorky.

Frantisek Beran
July 06, 2017
Jak začít život v Anglii   (z komentářů na FB): Vystizny a poucny prispevok. Vela zdaru a uspechov v praci prajem!
Susanna Sac Cornakova
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii: Opravdu velmi vzácné informace, ktere se nedozvite ani po prijezdu sem. Moc hezky napsáno tak aby si kdokoliv dokázal poradit s čímkoliv pro jeho jednodušší začátky 🙂 Super děkuji moc.

Veronika Štefková
July 06, 2017

Jak začít život v Anglii: Přesně podle mých slov a představ z roku 2011 od kdy jsem zde v UK. Moc krásně napsaná publikace doporučuji všem. A hlavně si pamatujte nikomu za nic neplaťte PŘEDEM !!! I když jste Judr. Mudr. Pudr tady musíte začít od 0 a naučit se zde chodit, mluvit, číst, psát a hlavně počítat. To že máte červený diplom, zde neznamená vůbec nic. Pěkný večer přeji.

Adam Nedbal
July 06, 2017

Tak e-book Jak začít život v Anglii jsem přečetl najednou a musím Zorce moc poděkovat. Jakožto student mám spoustu času na to, abych si vše nastudoval a připravil před odjezdem (mně chybí dva roky do uzavření gymnázia, potom bych chtěl dělat FF MU). Musím říct, že jsem docela stresař. Nejvíc se bojím toho, že prostě nebudu vědět. Snad to všechno, asi s vydatnou pomocí, jednoho dne zvládnu. Koukal jsem i na video a musím souhlasit s chováním Čechů k okolí. Nedávno se mi poštěstilo strávit krásných 8 dní ve VB a musím říct, že jsem si to opravdu užíval. Nemám ani tak strach, že bych se nedomluvil, ale mám strach z byrokracie. Chtěl bych, jako i moje profesorka, rok studovat na vysoké a potom hledat kvalifikované zaměstnání. V e-booku bych ocenil trošku víc o tomto tématu, jinak je to super návod do počátků. Taky mě zaujala možnost stáže ve vaší čs. škole. Škoda, že berete jen ostravské studenty, ale třeba se to časem změní. (Ano, rád bych dělal pedagogiku.) Takže na závěr veliké díky za mě!

Ondra Hoberla
July 06, 2017

Kdybych se k tomuto e-booku (Najdi finance doma) a on-line kurzu dostal ještě v době, kdy jsem se na ocitl na samém začátku tváří tvář té zdánlivě bezvýchodné situaci, byl bych nadšený. Ušetřil bych tolik času hledáním a pátráním, kde všude se dá ušetřit a jak vůbec začít svou situaci řešit. Jaký krok udělat jako první, čeho se vyvarovat a jak se vůbec vymanit z toho podtlaku, který je na člověka kladen, kdy Vám volá jeden věřitel za druhým a vy máte pocit, že tohle už nezvládnete. Kam vlastně jít, kdo mi pomůže? Já Vám to prozradím – Zora, je skvělá, empatická a jednoduše ví, protože si tím sama prošla. A od koho jiného se učit, než od těch, kteří to “dno” viděli hodně zblízka a rozhodli se, že tam nezůstanou.

Tomáš Novák

Student University of Bolton

E-book Informace o studiu v Anglii nemůžu jinak, než doporučit! Je fakt úžasnej a navíc zdarma. Zorka v něm velmi otevřeně popisuje možnosti, jak začít studovat v Anglii a to za velmi výhodných podmínek, prakticky zadarmo. Fascinovalo mě, jak je nadupaný hodnotnými informacemi, což se u e-booků zdarma prakticky nevidí. Na základě přečtení jsem si ještě se Zorou domluvila Skype konzultaci, protože jsem chtěla některé věci zjistit podrobněji. Upřímně? Byla jsem trochu překvapená, kolik toho Zora ví a jak moc Čechům a Slovákům v začátcích života v UK dokáže pomoct. Takže pokud o studiu pro sebe (v jakémkoliv věku) nebo pro své děti uvažujete, e-book vám hodně pomůže a určitě doporučím i následnou konzultaci, Zorka vám dokáže hodně pomoct a vše usnadnit.

Veronika Mašínová

veronikamasinova.cz/

Paní Zorku jsem našla na Facebooku, když jsem rolovala příspěvky. Její příspěvek ”Chceš studovat v Anglii?” mě hned zaujal. Stáhla jsem si ebook ”Informace o studium v Anglii’‘ a byla jsem úplně nadšená, to přece nemůže být pravda, tak snadné a zdarma? Přemýšlela jsem nad studiem už pár měsíců, ale pořád ne a ne se odhodlat, až teď. Domluvila jsem si skype hovor s paní Zorkou, kde mi všechno do podrobna vysvětlila, dokonce to zaujalo i mého přítele, což jsem opravdu nečekala. Domluvili jsme se na schůzku k registraci do kurzu, se kterou nám paní Zorka taky pomohla. Nemůžu říct nic jiného, než že jsme s přítelem nadmíru spokojeni se službami paní Zorky a těšíme se na další spolupráci. Vřele doporučuji jak ebooky tak služby paní Zorky.

Denisa Baron