Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

 

Pokud jste mým zákazníkem, odběratelem novinek nebo návštěvníkem webu, svěřujete mi své osobní údaje. Já zodpovídám za jejich ochranu a zabezpečení. Seznamte se, prosím, s ochranou osobních údajů, zásadami a právy, které máte v souvislosti s GDPR (General Data Protection Regulation).

 

  Kdo je správcem?

Zora Zamecnikova Czech Wells, s trvalým bydlištěm ve Velké Británii, kde jsem také registrovaná jako Unique Taxpayer Reference (UTR) pod číslem 3514267855 (totéž jako české IČO). Vaše osobní údaje zpracovávám jako správce. To znamená, že určuji, jak budou osobní údaje zpracovávány, za jakým účelem, po jak dlouhou dobu. Také vybírám případné další zpracovatele, kteří mi se zpracováním budou pomáhat.

 

  Kontaktní údaje

 • Pro on-line komunikaci: zora@czechwells.com
 • Pro vyřizování reklamace: zora@czechwells.com
 • Telefon: +440 7517 481 234 – pouze v případě dotazů, nikoli reklamace.
 • Upřednostňuju on-line komunikaci z důvodu jasné a spolehlivé registrace všech požadavků. Běžně odpovídám nejpozději do 24 hodin. Pokud se tak nestane, prosím kontaktujte mne znovu, zřejmě ke mne váš email nedorazil.

 

   Prohlášení

Prohlašuji, že jako správce vašich osobních údajů splňuji veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR, a tedy že:

Budu zpracovávat vaše osobní údaje jen na základě platného právního důvodu, a to především

 • oprávněného zájmu 
 • plnění smlouvy
 • zákonné povinnosti
 • uděleného souhlasu.

 

   Rozsah osobních údajů a účely zpracování

Zpracovávám osobní údaje, které mi svěříte sami, a to z následujících důvodů (pro naplnění těchto účelů):

 • Poskytování služeb, plnění smlouvy
  Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, e-mail, adresu, telefon, Skype jméno nebo jméno profilu na Facebooku nezbytně potřebuji k plnění smlouvy (např. kvůli fakturaci, on-line kurzům, osobním konzultacím, zasílání ebooků apod.)

 

 • Vedení účetnictví
  Jste-li zákazníky, vaše osobní údaje (fakturační údaje) potřebuju, abych vyhověla zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů.

 

 • Marketing – zasílání newsletterů
  Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) využívám za účelem přímého marketingu – k zasílání mých obchodních sdělení. Jste-li mým zákazníkem, dělám tak z oprávněného zájmu, neboť důvodně předpokládám, že vás moje novinky zajímají, a to po dobu, než se sami odhlásíte. Pokud nejste mým zákazníkem, zasílám vám newslettery jen na základě vašeho souhlasu, po dobu, než se sami odhlásíte. V obou případech můžete tento souhlas odvolat použitím odhlašovacího odkazu UNSUBSCRIBE v každém zaslaném e-mailu.

 

 • Fotografická dokumentace, reference, živé akce, workshopy. Veškeré fotografie a reference jsou zveřejňovány pouze s vaším vědomím a souhlasem. 

 

   Bezpečnost

Přijímám technická, organizační a bezpečnostní opatření, abych chránila u nás vedené údaje proti manipulaci, ztrátě, zničení a zásahu nepovolaných osob. Naše bezpečnostní opatření se s vývojem technologií neustále zlepšují.

 

   Závěrečná ustanovení

Toto aktuální znění Ochrany osobních údajů je platné od 25. května 2018.

Zora Zamecnikova