Studium v Anglii

Studium v Anglii

 

Tahle příležitost ke startu studia v Anglii ke mně přišla nečekaně a já se jí s nadšením chopila, protože Angličané mají úplně jiný systém vzdělávání a podmínek k přijetí na střední a vysoké školy, a fakt není lehké se v tom orientovat. Takže nyní pomáhám navíc těm, kteří nemají v plánu zbytek svých dní v Anglii prožít jako námezdní síly nebo jako „taky podnikatelé“, kterých je tu mraky.

Zájemcům o studium pomáhám snadno, rychle a hlavně ZDARMA projít celým tím přihlašovacím a přípravným procesem, aby se dostali na vysokou školu a mohli si začít svou lepší budoucnost, kvůli které tady přece přišli! 🙂 Protože studovat v Anglii je mnohem jednodušší a příjemnější, než jaké máme zkušenosti my nebo mnoho jiných národností. 

Agentura má řešení i pro ty z vás, kdo nemáte potřebné středoškolské vzdělání, a tím potřebné kredity pro vstup na vysokou školu.

I toto agentura pro vás zdarma vyřeší během 6 měsíčního kurzu Level 3. Jedná se o studium v Manchesteru, Londýně a Birminghamu. Jeho výhodou je, že

 

začít může každý bez ohledu na věk a vzdělání,

protože agentura, se kterou spolupracuji, má skvělý systém, jak vás ke studiu zdarma připravit. Podrobné informace najdete v ebooku, který si můžete stáhnout zde. Až si ebook přečtete, napište mi o vás více, a domluvíme se co dále.