Jak na práci v Anglii – 3. díl

Jak na práci v Anglii – 3. díl

  •  

 

3. díl – Jak na práci v Anglii je nabitý praktickými informacemi ohledně ubytování a práce v Anglii. Ebook jde s informacemi více do hloubky, než 2. díl.

Moje dlouholeté zkušenosti s imigranty ukazují, že i když je dneska na internetu hodně nejrůznějších informací, stále lidé přijíždějí naivní a nepřipravení. A nejednou se vracejí zpět do Čech, protože informace, které měli, byly často zkreslené, neúplné.

A protože mnozí píší o pomoc taky mi, sepsala jsem svoje poznání a informace do třech ebooků na téma startu života v Anglii.

Všichni lidé přijíždějící do Anglie věří, že “oni to dají”! Zvládlo to hodně lidí před nimi, tak to zvládnout i oni, říkají si. 🙂 Znám však řadu těch, co to “nedali” a vrátili se zpět frustrovaní a s velkými finančními ztrátami.

Proto jsem sepsala do několika dílů ucelený systém, který vám pomůže o mnoho jednodušeji začít. Ušetříte si značné množství peněz a spoustu problémů, pokud budete připraveni, a budete mít jasno v tom, jak tu postupovat.

Protože po příjezdu úplně každý zjistí, že všechno je jinak, a ne tak růžové, jak si představoval. 

Uděláte si celkový obraz o životě tady, a jak se na něj připravit. Dostanete do ruky návod, jak se krok za krokem připravit a co je důležité pro život v Anglii. Velmi mnoho odkazů a doporučení, kde a jak hledat práci a bydlení.


  •