Najdi peníze doma

Najdi peníze doma

  •  

Udělejte první krok ke správě svých financí a najděte peníze doma.

Otevřete svůj návod na první kroky, pokud se rozhodnete dát si do pořádku vaše osobní finance a domácí administrativu.

A nejenom finance. Vše souvisí se vším, a tak tu najdete také známá doporučení, jak podpořit vaše domácí cashflow i u vás doma.

Milá Zorko, když jsem e-book otevřela, čekala jsem nějaké systematické a možná i trochu nudné popisy, jak si do tabulky uspořádat svoje výdaje a příjmy a k tomu radu, že když chceme mít dost peněz, tak prostě nemůžeme tolik utrácet. Byla jsem ale mile překvapená, když se přede mnou objevil laskavý průvodce, který mě logicky a s nadhledem provedl základními pravidly, jak konkrétně si uspořádat domov a život, abych měla finance pod kontrolou a v pohodě. Díky za příjemné a poučné čtení!

Stáňa Nováková

stananovakova.cz

Kdybych se k tomuto e-booku a on-line kurzu dostal ještě v době, kdy jsem se na ocitl na samém začátku tváří tvář té zdánlivě bezvýchodné situaci, byl bych nadšený. Ušetřil bych tolik času hledáním a pátráním, kde všude se dá ušetřit a jak vůbec začít svou situaci řešit. Jaký krok udělat jako první, čeho se vyvarovat a jak se vůbec vymanit z toho podtlaku, který je na člověka kladen, kdy Vám volá jeden věřitel za druhým a vy máte pocit, že tohle už nezvládnete. Kam vlastně jít, kdo mi pomůže? Já Vám to prozradím – Zora, je skvělá, empatická a jednoduše ví, protože si tím sama prošla. A od koho jiného se učit, než od těch, kteří to “dno” viděli hodně zblízka a rozhodli se, že tam nezůstanou.

Tomáš Novák

Student University of Bolton

Skvělý návod pro kohokoli, komu občas v rozpočtu chybí nějaká ta koruna. Jednoduché tipy,  které jde okamžitě aplikovat a vyzkoušet. Nás se sice netýkají všechny body, ale i tak jsem našla tipy, které se mi líbí a hned je vyzkoušíme. Doporučuji všem, kdo už nad financemi zlomili hůl a mají pocit, že situaci mohou řešit jen ti, kdo mají dost peněz… Díky moc Bára


Bára Veselá

Veselá domoškola

Dobrý den Zorko,
musím poděkovat za E-knihu, kterou jste napsala a kterou jsem jedním dechem přečetla. Docela mě překvapilo, jak je v ní racionálně, jasně, přehledně a pochopitelně popsáno vše, co by měli bordeláři, kterým hrozí finanční, potažmo i osobní kolaps, a nejenom oni, udělat pro to, aby se vzpamatovali včas, dřív než bude úplně pozdě.

Přesto, že danou problematiku znám, našla jsem v knize spoustu zajímavých vhledů a inspirací. Věřím, že bude vítaným přínosem pro každého, kdo potřebuje řešit svou problematickou finanční situaci.

Karla Krausová

www.karlakrausova.cz


  •