Zjednoduš svůj život = energie letošního roku

Zjednoduš svůj život = energie letošního roku

Slunce vstupuje dnes do Berana, vzápětí následuje úplněk,  a nám se otevírá naplno téma letošního roku.

Vnímám, že každý rok má nějakou hlavní energii, kam nás Bůh/ Vesmír vede. Nejenom že si řešíme každý své osobní lekce, ale jsou tady i lekce kolektivní, společné, které vnímaví lidé, pracující na svém osobním i duchovním růstu, umí naciťovat a realizovat. 

Letošní rok, přestože mám fakt co dělat, abych stíhala držet krok (jakože nestíhám), se mi jeví – můj vnitřní pocit z mého osobního vedení – jako oddechově přípravný. Přípravný na to, co nás čeká v dalších letech. 

Ne, že bychom se dosud flákali. Já sama na sobě vědomě pracuju dlouhou řádku let, pořád se pokouším vytvořit lepší verzi Zory, pročistila jsem už hodně problémů současného i minulých životů – ale

Jako by se ode mne chtělo, že už se konečně mám prokopat ke své PLNÉ SÍLE a začít dělat, co dělat mám. Protože já si dala pár let pohov. Vyhořela jsem. 

Ale aby se to mohlo stát, musím tomu připravit půdu

Abych si připravila spolehlivé a bezpečné zázemí, které mne v následujících letech bude podporovat, jsem vedena k tomu, abych radikálně (opět 😀 ) a zcela novým způsobem

Letošní rok jsem vedena:

 

Vnímám to jako přípravu na další velký kvantový skok v mém životě.

Podobný jsem – ovšem bez přípravy – prožila v letech 2012-2013 a byl to fakt masakr, kdy jsem věřila, že umírám, jak extrémní byly energie, které skrze nás – pracovníky světla – tehdy začaly proudit na Zem.

Celý život jsem zvyklá na sobě a svých návycích tvrdě pracovat.

Ale už nějaký čas cítím, že dosavadní tempo je málo.

Že zvládnutí těch permanentních energií souvisejících s přechodem na 5D úroveň bude vyžadovat ještě více vyčištěné tělo, mysl, domov i pracovní oblast. Že naše návyky a cesty minulých let definitivně končí.

Alespoň mi, jak vždy zažívám o krok napřed to, co většinová společnost začne vnímat později, staré metody práce a myšlení už nefungují. Vše, co jsem se tolik let učila, jako by bylo opět smazáno a já můžu začít znova  a lépe.

Podobný reset mozku a vědomí jsem zažívala v roce 2012-2013, teď se pro mne situace opakuje na další úrovni. Vědomé úrovni. Jenom teď vnímám tlak (vedení) na to, abych se s tím svým procesem transformace tolik neloudala, ale pracovala na sobě rychleji. Že můj “relax” a odpočinek posledních let skončil. Že skončila doba, kdy já sama jsem si udávala tempo, jak moc a jak rychle chci na sobě pracovat.

Což se dobře říká, ale hůře dělá. Každý to znáte, v jakých fofrech se řítí naše životy. Jak těžce a znaveně se svými životy mnohdy plahočíme. 🙂

Letos mi ta pohoda skončila. Vše se musí posunout VPŘED více a JINAK, než dosud.

A to nelze zvládnout starými způsoby myšlení a práce. Já prostě ze sebe více rychlosti – výkonu – energie – času  už nevykřešu. Takže musím začít dělat věci JINAK.

To vím dávno, vím i jak, ale do radikální změny životního stylu se asi nikomu moc nechce, dokud nemusíme. 🙂

Ale pod tlakem naléhavosti změny jsem začala:

 

A co mám v plánu letos dále?

Dát si znovu do pořádku ještě lépe

Tak uvidíme, kam se letos posuneme. 🙂 Jestli to zajímá i vás, chcete-li se přidat k energii změny a růstu, zaregistrujte svůj email, přidejte se do skupiny a nastartujeme spolu. 🙂

Právě teď je nejlepší čas nastartovat gruntování vlastního života i vlastního domova ve všech jeho oblastech.

 

Comments are closed.