Živé vzdělávací akce v Manchesteru

 

Kdo žijete v Anglii, jistě taky máte stejnou zkušenost, že našinci si pečlivě dávají odstup od krajanů, a žijí v utajení a izolace, protože všichni tady máme bohaté zkušenosti s neskutečnými podvodníky a fušery, kteří “podnikají” jako kovbojové a ojedou každého, co to dá. Bez mrknutí oka. A mnozí se ještě cítí dotčeni a uraženi, když si takové jednání nenecháte líbit a postavíte se tomu. 🙂

 

Několik takových zkušeností jsem popsala v mých příbězích na webu, mnohé jsem ani nezveřejňovala, protože to bych nedělala už nic jiného, než psala seznamy aktuálních a excelentních fušérů nebo podvoníků z řad krajanů.

 

Ale časem jsem objevila, že tu žije taky mnoho slušných lidí, kteří chtějí růst, učit se, a dát svému životu lepší smysl, ale nenašli odpovídající komunitu lidí k takovému společnému růstu. 

 

Ani já ji nenašla mezi krajany, ale našla jsem ji mezi Poláky a Angličany. Tam je velký tah na branku a ochota ke spolupráci a růstu. Díky nim jsem mohla zažít požehnání živých setkávání a podpory. 

 

Teď ale nastal čas, kdy je velmi akutně potřeba, aby jsme jako příslušníci českého (a slovenského taky) národa povstali a začali aktivně jít kupředu. Abychom začali na sobě pilně pracovat, spojili se a naplnili ten úkol, pro který jsme do zahraničí odešli. 

 

Vím, že většina lidí netuší, proč tu přišli, proč je něco vedlo tady přijít, proč to tak cítili, nebo proč se celý svět doma proti nim “spiknul” a oni s radostí odešli, aby už nebyli součástí energií, které jim neslouží. Ty scénáře jsou různé, důvody jsou různé, ale jedna věc je jistá – nic se neděje náhodou a je důvod, proč jsme tam, kde jsme.

 

A je úkolem nás všech, abychom povstali, narovnali se a začali na sobě pilně pracovat. Abychom opustili staré pozice  mentality chudoby, izolace, nepřátelství, závisti, fušeřiny, zlodějství, a začali stavět nové základy naší české identity, kterou jsme kdysi dávno ztratili. Protože tím pomáháme lidem kolem sebe k témuž.

 

Nevím, proč jste odešli z domova vy, a jaký záměr má vaše cesta, ale znám ten svůj, a tak vám nyní nabízím v rámci mého sociálního podnikání živé vzdělávací akce buď zdarma nebo za minimální poplatek podle toho, jaká bude aktuální situace a jak se bude situace vyvíjet s pronájmy místností.

 

Je to nabídka všem vědomým krajanům v Manchesteru a okolí, kteří cítí, že si potřebují uspořádat některé oblasti svého života novým a praktickým způsobem, a hledají k tomu cesty i tady v Anglii.

 

Nabízím vám živé kurzy v češtině na témata:
  • Peníze, jejich správcovství a zvyšování příjmu 
  • Startupy
  • Identita a prosperita malé firmy
  • Zdraví, domov, vztahy, spiritualita

 Mým záměrem je vám předat vědomosti a informace, které jsem za dobu mého působení v Anglii nasbírala, protože naše staré cesty jak podnikat, tady prostě nefungují. Jsou dobré jenom pro ty, kdo chtějí ve svém podnikání zůstat průměrní amatérští fušéři.

Pomáhala jsem v Anglii se startem nebo v problémech mnoha cizincům, a vím, jak často nemají informace o systémech tady a věří každému nesmyslu, co kde ve skupinách na facebooku posbírají. 

 Mým záměrem je spojit dohromady ty krajany, kteří jsou ochotni odložit klasické české vlastnosti, jako je závist, nevraživost, nespolupráci – a začít tvořit nové formy vztahů i komunity. Podpůrné komunity. Osamělým střelcům na jejich cestě zvoní hrana a čas nahrává moudré spolupráci.

 Mým záměrem je zviditelnit služby těch krajanů, kteří umí něco dobře a mohou prospět ostatním. Aby byly vidět také dobré věci, nejenom ty, která nás všechny uvádějí do varu. 🙂 

 Mým záměrem je pomoci těm, kdo přemýšlejí o startu svého podnikání, ale nevědí jak, ujasnit si svůj záměr a připravit ke spuštění. Nebo pokud už nějak odstartovali, zastavit se, a dát si věci do pořádku.

 Mým záměrem je pomoci těm, kdo již chápou, že bez dobré správy osobních financí se nikam nedostanou, že peníze prostě potřebují SPRÁVNOU péči a pozornost úplně stejně jako všechny oblasti, které chceme mít v pořádku. Naučím vás, jak si osobní i finance malých firem a také administrativu dobře a přehledně zorganizovat tak, aby vás to nezatěžovalo, ale pomáhalo.

 A těm, kteří hledají lepší práci, zvýšení příjmu, těm taky může být pomoženo, pokud jsou ochotni se učit nové věci. 

 Zdraví, domov a spiritualita jsou spojené nádoby spolu s penězi, takže je od prosperity nelze oddělit. I tady jsou v nabídce semináře a workshopy.

 Ale protože já sama nejsem schopna obsáhnout jako odborník všechna témata, hledám ke spolupráci další stejně vyladěné odborníky na další oblasti, než jsou jenom peníze a podnikání. Aby i oni se mohli podílet na projektu a sdílet své talenty a poznání. A získávat nové zákazníky. 🙂

 Mým záměrem je najít a “vychovat” celým tím projektem Wise Family lidi, kteří mají zájem si budovat vlastní podnikání a komunity tam, kde žijí, a pomáhat druhým lidem růst.

Budou mít v ruce jasný systém a postupy, jak vytvořit komunity prospěšné více lidem než jenom těm, kteří se zajímají o jednu konkrétní oblast. A nebudou na to sami!

 

Pokud máte pocit, že vás moje nabídka oslovila, a chcete se připojit, něco naučit, sdílet svoje talenty a služby, dejte mi, prosím o sobě vědět. 🙂 Nebo sdílejte na svých profilech a skupinách. Děkuji za spolupráci!