Zajímá vás konopí? :-)

 

Přátelé, tohle s vámi musím sdílet. 🙂

Psala jsem nedávno, jak velké transformační turbulence procházejí mým životem i životem mých blízkých, naštěstí je to všechno velmi příjemné. Dokonce jsem si po 20 letech zase nechala růst vlasy! Já velkou část života ježkovský typ! Kdy každý milimetr vlasů navíc nad 2 cm mne na hlavě tížil a já se musela pravidelně a hodně stříhat. 🙂

 

Jenom to zdraví… 🙁 

A jak jsem zuřivě hledala pomoc pro sebe, přišla fakt nečekaná pomoc! Nabídka konopí. 🙂 Já, která v životě nevykouřila ani cigaretu a konopí měla ve škatulce “zakázaná droga”, jsem se náhle dozvěděla, že konopí není marihuana, a že může bezpečně a hlavně legálně léčit!  Mnozí jste jistě v této oblasti vzdělanější. 🙂

 

Velmi mne zaujaly léčivé a kosmetické produkty s vysokým obsahem léčebného CBD a s nulovým obsahem THC, a co více – zaujala mne i skvělá finanční příležitost, protože úspěšná americká firma si teprve připravuje start v Evropě a hledá aktivní partnery a ke svým partnerům je velmi poctivá. 

 

Já se přidala, stala jsem se distributorkou konopí (legální distributorkou 🙂 ), další taková nečekaná transformační turbulence, která mi totálně přeorala po srpnovém novoluní život a moje plány, uzavřela mi kompletně minulost a přehodila výhybku na jinou kolej. A s vámi se musím podělit o informaci, že

nyní je v mimořádné jednodenní akci sleva na všechny produkty,
včetně na registrace partnerů a jejich produktů.

 

Zatím se tyto registrace a prodeje dějí jenom skrze osobní kontakt s partnery, protože firma je v přípravné fázi “pre-lanch”.  Vše již funguje, ale zatím jenom skrze partnery, kterých je v Evropě v tuto chvíli cca 700. A v tom je i vaše šance! 🙂  Ne proto, že se jedná o “podvodnou pyramidu”, jak mnozí network marketing nazývají, ale proto, že trh je zatím téměř prázdný a tudíž příležitostí mnoho. 

 

Vím, že hodně lidí nemá rádo MLM, ale já se tady v Anglii naučila, že není MLM jako MLM  (děsně moudré, že? 😀 ) a že jsou i společnosti, které se nesnaží partnery oškubat. Navíc čím dál tím více firem přechází na prodej svých produktů a služeb právě skrze osobní doporučení, skrze networking.  Pro jednu takovou již nyní pracuji a je vysoce ceněna za sociální přínos pro Anglii a její obyvatele.

 

A proto vám, kdo 

1/  máte rostoucí finanční potřeby nebo potřeby osobní a finanční svobody a nevíte “jak na to”, určitě se nebojte a přihlašte se mi o spolupráci! Tolik lidí potřebuje kvalitní a legální pomoc! 

2/ Vy, kdo máte “jenom” zdravotní problémy, hlavně ty dlouhodobé, a to jakékoliv, a hledáte stejně jako já uzdravení kudy chodíte, určitě se taky ozvěte. Můžete si produkty nakoupit za plnou cenu, a spoustu lidí to dělá, nebo po registraci můžete mít klasicky 30% slevu na svoje výrobky. 

 

Moji klienti a partneři, kteří chcete v tomto byznysu rychle růst a být opečováni, jste na správném místě, protože tohle je moje hobby:

 

Učit, podporovat a vzdělávat ostatní, aby taky uspěli.

Protože jsem mnohokrát zažila, jaké to je, když takového sponzora nemáte.

 

Omlouvám se, že nesdílím tady více, netajím název firmy ze strachu, že je něco špatně, právě naopak, ale do doby, než bude trh pro Evropu oficiálně otevřený (počítá se v říjnu 2017), není dovoleno zveřejňovat z legislativních důvodů firmu a její produkty. Ale můžete se dozvědět více informací při osobním (neanonymním) kontaktu.  To dovoleno je.

 

Jestli máte pocit, že potřebujete uzdravit jak fyzicky, nebo i finančně se zabezpečit ve vlastním podnikání, tak můžete mi dát vědět. Děkuju!

Zora Zámečníková