Uzdrav svůj život – online kurz

Dobrý den, Miláčkové.

 

Náš zahřívací emailový kurz 40 dnů pro lásku právě dobíhá svůj běh a pro ty, kdo chtějí jít hlouběji do změn ve svém životě, mám připravený v rámci mého projektu Moudrá rodina (Wise Family)  transformační kurz

Uzdrav svůj život – Základy

(Heal Your Life Basic)

Jaro nám oficiálně začalo a s ním začíná i nový životný cyklus, který je v souladu s přírodou a energiemi neviditelného světa. Je tedy ideální čas na nový začátek. A to důkladně od podlahy. Ve všech oblastech našeho života. 🙂


 

1/   Co vám kurz přinese:

 TRANSFORMACI

nový začátek, nový životní styl

♣ SYSTÉM

Dostat do života nové věci a návyky není vůbec jednoduché. Proto je potřeba po ruce mít jednoduché systémy, jak to krok za krokem prakticky a úspěšně zvládnout v každé oblasti života.

♣ ZJEDNODUŠENÍ ŽIVOTA

Vyklidíte si z hlavy i ze života staré věci a programy, které vám už neslouží, uspořádáte si nově svůj domov i myšlení, přestanete být vláčeni tím, co se děje “tam venku” nebo ve vaší mysli a ve vašich emocích.

♣ POSTAVENÍ JEDNODUCHÝCH ZÁKLADŮ

Uspořádáte si život v každé jeho oblasti díky novým znalostem a nástrojům. Budeme postupovat jako při stavbě skutečného domu. Což ostatně naše tělo, náš domov i náš život je – náš symbolický dům. Místo, kde každý okamžik svého života přebýváme.

♣ VYJASNĚNÍ ŽIVOTNÍCH HODNOT

Na vyšších úrovních bytí člověk vidí věci a situace jinak, mění se jeho hodnoty, a to, co dříve vnímal jako normální, v novém životě pro něj již není akceptovatelné, pokud to není pravdivé a poctivé k němu i k ostatním. Nabídnu vám jednoduchý způsob, jak si můžete sami rozhodovat o tom, co si do svého života vpustíte a co už nikoliv. A být přitom v souladu s božím řádem věcí. Nikoliv v souladu s různými ezoterickými klišé nebo náboženskými dogmaty. 

♣ NOVÉ ZNALOSTI O NEVIDITELNÉM SVĚTĚ

V různých realitách (ezoterika, náboženství, osobní růst) existují různé verze toho, jak zvládat problémy v životě a mnohé z nich jsou užitečné. Jenže co když zrovna vám to nefunguje? Všechny ty afirmace, meditace, sprchování se zlatým deštěm, tvoření světelného vajíčka, kvantování – a nevím, co ještě.

 

Pak je potřeba se podívat za oponu, do neviditelného světa, a zjistit, jak to nás ovlivňuje a často ne tak, jak bychom si přáli. Já se díky prorocké službě a svým darům s tím spojeným naučila vnímat a číst situace v neviditelném světě jinak, než je běžně veřejně prezentováno, takže díky tomu můžete i vy pochopit zákony neviditelného světa energií a jak se v nich naučit chodit. 

 

Dozvíte se také, o čem je prokletí a jak s touto energetickou zátěží pracovat. A jak se nasměrovat k požehnání. To je téma, které si řeší obrovské množství lidí, ale nikde se s tím nechlubí, protože svět prezentuje a akceptuje pouze ty úspěšné a happy lidi.  


 

2/   Jak to bude probíhat:

♣ PŘIPRAVÍME ZÁKLADY NAŠEHO NOVÉHO “DOMU”

(fyzická úroveň)

Postavíme PRAKTICKY energetické základy svého nového života v hmotném světě = tvoříme si cestu k uzdravení a transformaci života v těchto oblastech:

 • BYDLENÍ
 • FINANCE & DOMÁCÍ ADMINISTRATIVA
 • TĚLO A ZDRAVÍ
 • PŘÍRODA V NAŠEM ŽIVOTĚ

♣ STAVÍME PŘÍZEMÍ

(mentální úroveň)

Vyčištění z přípravné fáze vám otevře cestu k jasnějšímu vidění a chápání toho, co pro vás je důležité, a naopak co už je potřeba odložit. Vyjasníte si, co chcete, co nechcete a vytvoříte si nové systémy pro váš život, které vám zjednoduší život a rozhodování se:

 • SYSTÉMY
 • POŘÁDEK
 • HODNOTY

♣ BUDUJEME PRVNÍ PATRO

(emocionální úroveň)

Jakmile začneme dělat změny v předchozích dvou fázích, okamžitě se dají do pohybu také lidé, věci, situace a události v prvním patře – v emocionálním světě. A je potřeba vědět, jak se poctivě a beze zmatků v duši rozhodovat ve vztahu k sobě i ostatním. Proto se podíváme na

 • VZTAHY a z toho plynoucí
 • SEBE-HODNOTA
 • VYTVOŘENÍ ŽIVOTA NA MÍRU

 

♣ STŘECHA A PODKROVÍ

(duchovní úroveň)

Pokud poctivě projdeme předchozí fáze transformace, tak se náš život, naše vnímání, cítění a chápání dostane na zcela nový stupeň pochopení a vidění souvislostí. A opět se dostáváme do zmatku, protože jak náboženství, tak ezo svět nám umí pěkně vymývat mozek se všemi těmi neskutečnými klišé a zmatenostmi, jak to jako funguje, a co my s tím máme dělat. Prošla jsem si oběma směry – různými náboženstvími i ezoterikou, abych zjistila, že obě cesty jsou samy o sobě neúplné a ve slepé uličce.

 

Vybrala jsem si ale z obou směrů to, co fungovalo a co také odpovídalo mým živým zkušenostem z prorocké služby a z neviditelného světa, tomu, co mne učil Bůh osobně, nikoli pastor nebo nějaký Mistr Zasvěcovatel.

 

Takže vám předám základní informace ze světa za oponou, které vám pomohou se jasně rozhodovat, co je správné a co nikoliv. Protože budete rozumět tomu zákulisí, které nás ovlivňuje.

 

Probereme si:

 • Jak nás neviditelný svět ovlivňuje
 • Andělé, elfové, víly a skřítkové. Démoni a jiná havěť.
 • Jak se chránit před negativním působením
 • Jak poznat tzv. falešné učitele, kteří učí bludy nebo kopírují bludy ostatních
 • Jak zvyšovat svoje energetické vibrace
 • Jak poznat prokletí
 • Jak se vysvobodit z prokletí
 • Jak se dostat k požehnání, když vám vizualizace nefunguje
 • Modlitby a jejich účinnost a vliv
 • Minulé životy?
 • Náboženství, bible – ano či ne?
 • Ezoterika – co s ní?
 • Tak jsme už v Jednotě nebo ne? A co je vlastně ta Jednota?
 • Jak si vytvořit vlastní cestu 

 

Tento proces, který vás chci v mých kurzech naučit, není jednorázová záležitost. Já sama používám tento systém čištění a vylaďování se neustále znovu a znovu, protože když pokračujeme ve svém vývoji, neustále se kolem nás všechno mění, a my se potřebujeme stále a stále znovu adaptovat na nové podmínky bytí.

 

Na začátku svého procesu mé transformace jsem se domnívala, že až budu zkušená a ostřílená a silně transformovaná osoba 😀 , tak můj život už bude trvale v klidu a v pohodě, a už nebudu mít žádný problém. 🙂 Během let jsem však zjistila, že sotva vyčistím jednu věc, okamžitě se zjeví další a další k čištění, a tímto způsobem jsem byla přivedena k tomu, abych si vytvořila systém, jak ty opakované procesy zvládat, aniž bych se vyčerpávala tak, jako dříve. Což se mi podařilo a můj život se skutečně velmi příjemně zklidnil a rozjasnil.

 

To stejné máte v byznysu – pokud si nevytvoříte jasné a jednoduché procesy ve vašem podnikání, tak jste zahlceni, vyčerpáni a ve zmatku. A výsledek neodpovídá tomu, co jste do toho vložili. A pak jdete – pokud jste dostatečně moudří – a začnete se učit zlepšovat své byznys procesy od těch, kdo to zvládli úspěšně před vámi.

 

A se životem je to stejné.

Taky nám tu probíhají nějaké opakované procesy, které je třeba zvládnout vědomě a efektivně. Nikoli pouze na autopilota, jak to má většina lidí dosud, a pak se diví, že se jejich život nemění k lepšímu. A nemají ani energii něco s tím udělat…


 

3/   Bonusy

♣ UZAVŘENÁ FB SKUPINA

Bezpečné místo ke sdílení i otázkám

 MODLITEBNÍ PODPORA

Moje osobní modlitby a naše společné modlitby jsou silnou energetickou pákou i ochranou na cestě transformace – a velkou pomocí těm, kdo si nemohou pomoci pouze jednoduchým způsobem, tj. afirmacemi a vizualizacemi

 


 

Zajímá vás to?

Pokud ano, tak to je skvělá zpráva a můžete pokračovat ve čtení dále 🙂

Postavila jsem tento kurz jako srozumitelný, jednoduchý a finančně dostupný základ, na kterém může každý z vás již vědomě stavět svůj život a dobře se rozhodovat.

Pro ty z vás, kdo se připojí do 31.března, mám startovací cenu   £ 115

Pak se cena mění na standardní cenu   £ 155

(můžete mrknout na konvertor měn)

 

Takže jdete do toho? 

Já ano!

4. 4. 2018 začínáme!