Úplněk ve Vodnáři a zatmění Měsíce 27.7.2018

Úplněk ve Vodnáři a zatmění Měsíce 27.7.2018

 

Dneska přicházím se svou troškou do mlýna také já. 🙂 Chtěla bych s vám sdílet několit tipů na zajímavé povídání na toto aktuální téma a pomoc při osobní transformaci. Protože vnímám velmi silně, že tyto transformační energie jsou skutečně silné, přestože já mám už letitý trénink na jejich zvládání a často jejich působení už nepociťuju, když ostatní si na ně stěžují. Ale tady ano a novým způsobem.

Nejsem profesionální astrolog, ale z mých zkušeností bych si tipovala, že energie Černé Lilith (která je nyní účastnice celé naší divadelní scény s úplňkem a zatměním)  je nyní skutečně akční v mém životě a tak já mám možnost – a vy jistě také – dostat se daleko hlouběji do svého nitra a ke svým obavám a strachům. A něco s nimi udělat.

Při běžných denních činnostech, kdy se nemusím o nic snažit, myšleno nějaké meditace a vědomé hledání, přede mnou v těchto dnech vyplouvají z hlubin mojí duše před očima zcela jasně viditelné a osvětlené problémy a souvislosti, o kterých už dávno nevím. Nebo jsem je cítila někde nejasně v pozadí, ale neuměla “přečíst”. Tak tentokrát se Vesmír stará, abych mohla. 🙂 A stejně tak i vy můžete v tomto čase lehčeji, pokud svým pocitům a své duši budete věnovat pozornost.

Nazvala jsem si to “pohled do tváře mým démonům” a skoro to tak i vypadá, vnímám je tentokrát jako obrazy zřetelných bytostí. Možná jsou to “hodní démoni” 🙂  (neberte mne za slovo, neznám hodné démony), protože tentokrát neútočí, prostě a jenom “jsou TAM”. Což v praxi znamená, že témata, která mi ukazují, stále ani po létech ještě nejsou vyčištěna, a tudíž blokují můj život.

Dostavily se dokonce jakési panické strachy, že zemřu hlady, a já si uvědomila, že to jsem v minulosti občas prožívala (a neuměla jsem to řešit). Strach ze smrti hlady mi nehrozí a mi připlula informace, že to je problém také rodové karmy, nejenom můj. A je čas i toto vyčistit. Zdá se, že smrt hladem byl kdysi problém v mojí rodině a byl to od narození taky problém můj, i když jenom v lehké verzi = chudoba.

Navzdory tvrdé práci v zaměstnání a navzdory taky tvrdé práci na sobě – zlepšení přicházela jenom pomalu a já pořád nevěděla, kde to vázne a proč. Ani moje osobní či rodové prokletí jsem nezvládala odstranit a překonat pouhým “nastavením mysli”, jak je teď módní hlásat. Musela jsem se dozvědět, jak to funguje, a pak jsem měla šanci s tím něco udělat.

Ale zase se díky tomu ze mne stal sofistikovaný správce peněz a já mimo jiné načerpala také tuny informací na téma prokletí, jak funguje neviditelný svět a jak se této těžké zátěže minulých a cizích životů (rodina, národ) zbavit. Takže všechno zlé je k něčemu dobré. Znáte to.

Až teď přišla chybějící informace, co mám čistit dále. Tady nestačí moje obvykle vyladění se na vyšší energetickou úroveň, nastoupilo EFT, kde se mi postupně začaly zjevovat další a další informace, co je třeba “opravit”. 

 

Proč vám to tu celé vyprávím?

Vím, že je v ezo světě zvykem mluvit jenom o pozitivních věcech a strkat hlavu do písku na tabuizovaná témata jako je prokletí, démoni, minulé životy, karma ap. Halit to do akceptovatelného hávu pod názvem negativní energie. A zdrhat od toho mílovými kroky, protože přece musíme být “furt happy”. Jak nám to vykládají ti, co “už nemají žádné problémy”, protože všech se zbavili. 😀

Ale to vše existuje, je tím postiženo obrovské množství lidí, kterým pouhé nyní módní “nastavení mysli” nestačí. A tak jako doktorům nestačí jeden název “nemoc” na všechny typy nemocí, aby mohli smysluplně uzdravit náš problém, tak ani nám nestačí na všechny typy problémů jediná nálepka “negativní energie”. 

Nejsem zastánce rozpitvávání těchto problémů, ale vědět přesně, co mi je a jak si mohu pomoci – to vidím jako základ pro osobní transformaci. A sebeléčení. 

Jakkoli nastavení mysli je nezbytné. To nepopírám. Ale není třeba setrvávat v černobílém ezo poznání o fungování světa, jak to nezralí koučové a další vzdělavatelé dělají,  a přivádět tak zástupy lidí k pocitům selhání, protože pokud jsou pod tíhou aktivit démonů, prokletí a minulých životů – je třeba vůči tomu nezavírat oči nebo strkat hlavu do písku,

ale podívat se na ty své démony přímo a čestně a začít je krok za krokem ze svého života vykazovat, čistit. 

Jak mi hezky jedna dívčina napsala “vzít si svůj život zpět“.  Nikoli uprostřed nich klidně další roky hnít a krmit je svou energií a emocemi.

 

A ještě jeden poznatek ze svého života bych chtěla sdílet

Retrográdní planety a všechny ty náročnější úkazy na obloze jsou vnímány jako negativní věci a já sama jsem dříve byla sama znechucená, že “už zase nějaké problémy” na cestě a další blokování. Úplně si vystačím s tím svým! 😀 Jsem si myslela.

Jenže časem jsem zjistila, začala jsem vnímat, zejména v čase, kdy mi docházela energie z mých aktivit, že

retrográdní planety a silné vesmírné akce jako jsou třeba zatmění, slunovraty, novy… mi vlastně pomáhají. Umožní mi s radostí (!) zpomalit a vrátit se ke svým restům a udělat revize mých finančních či zvykových systémů a mojí domácnosti. 

Což mi dělá vždy velkou radost, protože vím, jak je to z energetického hlediska nezbytné! A teď s tímto blížím se úplňkem a zatměním to cítím doslova jako požehnání, přestože se mi otevřely dávno odložené věci. A není mi z toho extra dobře.

Ale můžeme s tím něco udělat mnohem efektivněji teď, než když všechno plyne bez viditelných problémů. 
 
A ještě jedna nápomocná myšlenka-připomínka ke mně přišla

Vždycky, když cítím, že se něco v mém životě chce pohnout kupředu a nejde to, uvnitř mne se cosi mele a já ani klidně sedět nedovedu, natož tak se na cokoliv soustředit, tak mi velmi pomáhají dvě věci ve vnějším světě. Více o tom se dozvíte v mém kurzu v Manchesteru nebo na online verzi si chvilku ještě budete muset počkat – ale zjednodušeně řečeno uklízím kolem sebe co se dá. Většinou přesně cítím, kde v domě nebo na zahradě mám zablokovanou energii. A když ani úklid nepomáhá nebo vše je uklizeno – stěhuju nábytek. Hledám lepší uspořádání prostoru. A to zabírá 100%, protože když pohneme s vnější situací, pohne se i ta vnitřní. Protože jak je známo, energie našeho domova nás přímo ovlivňují.

 

Takže vám doporučuji si poslechnout zajímavé úvahy na současná témata

 Tereza Kramerová sdílela na FB stejnou inspiraci a ve stejný čas jako já – takže s radostí přidávám.

  Olga Pěchotová a její zamyšlení na téma oživení staré karmy a moje oblíbené téma – muži a co s nimi. 🙂

  Antali: Klíče k srdci

  Antali: Klíče k srdci  – nový článek.

  Ava Chrtková Brožová o aktuálních energiích a nadcházejícím svátku Lammas

Comments are closed.