Staň se ambasadorem Českých studní a českého národa

 

Jedním z veřejných úkolů, které tady v Anglii mám, je najít a spojit dohromady ty vědomé Čechy, kteří byli nebo budou do Anglie přivedeni ze stejného důvodu jako já: podílet se na tomto Božím projektu.

 

Viděla jsem ve své vizi, že tady v Manchesteru vyroste škola pro lídry, hlavně ženské lídry, kteří budou připraveni žít naše české národní dědictví v praxi a pomáhat ostatním v růstu uceleným a systematickým způsobem.

 

Vím, že tito již probuzení vědomí lidé tady žijí víceméně v anonymitě, protože kdo znáte mentalitu Čechů v Anglii, tak víte, že většina krajanů se dříve nebo později rozhodne důsledně od Čechů a Slováků tady distancovat. Aby se ochránili před těmi, kteří k vědomému životu mají ještě hodně daleko a bez problémů škodí. A tady v Anglii vedle příjemných a slušných Angličanů jejich bezohlednost ještě více vynikne.

 

Vím, že tito již probuzení vědomí lidé nějakým způsobem vnímají, že tu nejsou “jenom tak”. V srdci mají touhu projevit to, co cítí. Spolupracovat na stejném záměru. A způsobem, který cítí, že je pro ně vlastní. Nikoliv se soustředit jenom na “svůj business” a prospěch.

 

Patříte-li mezi tyto vědomé krajany, a chcete-li se připojit ke společnému růstu a konání, chcete-li najít ten svůj podíl a svou cestu na tom skvělém Božím projektu, napište mi, prosím.

 

Ale taky vím, že i mezi těmi, kteří se tady úporně a nečestně snaží prosadit a zviditelnit, kteří druhé fakt nešetří svými zlými skutky – jsou taky lidé (zatím nevědomí), kteří tu také přijeli spolupracovat na tom obrovském Božím projektu, který Bůh pro Čechy v zahraničí vytvořil. A podvědomě cítí, že se mají zviditelnit. Jít do akce. Jenom zatím hledají jak a proč. A ne zrovna korektními způsoby…

Kdo nemá rád slovo Bůh, dosaďte si co chcete, přeložte si to do svého jazyka tak, jak tomu rozumíte. Vědomým lidem nemusím vysvětlovat.

 

Vím, že velkou slabinou Čechů žijících v Anglii je jejich touha žít si své sólo životy a “nikoho nepotřebovat”. Nespolupracovat s druhými. Třeba proto, že jejich mentalita nebo ego jsou příliš chtivé slávy jenom pro sebe, nebo třeba prostě jenom proto, že více než často naráželi na ty, kteří se snaží druhé hlavně oškubat, podvést. A že jich tu je!

 

Ale je tu taky hodně těch, kteří jsou již v jiné fázi vývoje a rozumí tomu, že sólo hry nejsou k užitku. Jestli to cítíte taky tak, ozvěte se…

Zora Zámečníková CzechWells