Stáhni si svoje ebooky

Stáhni si svoje ebooky

  •  

Najdi peníze doma

Udělejte první krok ke správě svých financí a najděte peníze doma. Návod na první kroky, když se rozhodnete dát si do pořádku vaše osobní finance a domácí administrativu. A nejenom finance. Vše souvisí se vším, a tak najdete také známá doporučení, jak podpořit vaše domácí cashflow i u vás doma.

Najdi peníze doma

Základy češtiny v kostce

K napsání tohoto ebooku mne inspirovaly moje zkušenosti jak z ciziny, kde se znalosti českého jazyka snadno a fakt rychle ztrácí, současně zkušenosti učitele češtiny v zahraničí, a taky zkušenosti ze skupiny nadšených blogerů, kteří se museli začít vracet ke studiu gramatických pravidel ve chvíli, kdy chtěli, aby jejich blogování nebylo přehlídkou chyb, o kterých často neměli ani potuchy.

Základy češtiny v kostce

40 dnů pro lásku

Osvědčené, přesto tak málo používané cesty pro budování vztahů. Vyzkoušeno a prověřeno na lidech, kteří si originální knihu koupili nebo viděli film a jejich životy byly od základů změněny. Film byl honorovám jako jeden z nejlepších filmů Hollywoodu.

40 dnů pro lásku

Jak začít život v Anglii – 1. díl

Přemýšlíte o životě v cizině? Tento ebook nebo video vás na mém osobním příběhu uvede do děje a dá vám možnost si zvážit, zda se jako většina lidí chcete do Anglie vydat naslepo a bez znalostí toho, jak tady věci fungují, anebo se na cestu zodpovědně připravit. Většina lidí naivně věří, že se stačí přestěhovat, najít si práci a vše bude jako v Čechách. Nebude. Jak poznalo mnoho z těch, kdo tu i po létech pouze nějak přežívají, nebo těch, co se zase rychle s velkými finančními ztrátami vrátili zpět.

Jak začít život v Anglii - 1. díl

Jak začít život v Anglii – 2. díl

Tak tady už máte velmi podrobné informace spojené se zkušenostmi mými, tak lidí, kterým jsem tady v začátku pomáhala. Dozvíte se, jak se připravit na cestu, a jak tady začít ROZUMNĚ a DOBŘE. Aby jste se vyvarovali těžkých a bolestných chyb většiny začátečníků. Protože když neznáte zdejší systémy, nemůžete nic…

 Jak začít život v Anglii - 2. díl

Jak na práci v Anglii – 3. díl

Protože většina lidí chystajících se do Anglie věří, že žádnou velkou přípravu nepotřebuje, a pak mi (a mnohým dalším viditelným lidem) píšou zoufalé emaily s prosbou o pomoc, co jako mají dělat – napsala jsem samostatný ebook zaměřený hlavně na práci v Anglii. Do něj jsem dala veškeré své léta sbírané zkušenosti a informace, a na vás je, zda je použijete nebo ne.

Jak na práci v Anglii - 3. díl

Informace o studiu v Anglii

Zájemcům o studium pomáhám snadno, rychle a hlavně ZDARMA projít celým tím přihlašovacím a přípravným procesem, aby se dostali na vysokou školu a mohli si začít svou lepší budoucnost, kvůli které tady přece přišli! 🙂 Protože studovat v Anglii je mnohem jednodušší a příjemnější, než jaké máme zkušenosti my nebo mnoho jiných národností.

Informace o studiu v Anglii

Jak léčit nemoci z nachlazení přírodní cestou  (ebook a video)

Cesta k vědomému životu vede přes uzdravování duše, ducha, mysli, emocí i těla. Jakmile nastoupíme cestu vědomého života, začínáme hledat způsoby, jak se uzdravit bez veškeré té chemie, kterou nás “léčí” veřejní a certifikovaní uzdravovatelé.

Jak léčit nemoci z nachlazení přírodní cestou  (ebook a video)

  •  
Comments are closed.