Proroci, channeleři, kartáři, astrologové, numerologové, vědmy, šamani…

Proroci, channeleři, kartáři, astrologové, numerologové, vědmy, šamani…

Dobrý den, Miláčkové,

dneska  se dostávám k tématu, které se mi jeví jako velmi důležité pro všechny hledající lidi, kteří sledují vývoj na duchovní scéně i vysvětlení svých problémů či příznaků jejich osobní transformace.

Jmenuji se Zora Zámečníková a jsem průvodce neviditelným světem a transformací. Pomáhám lidem v této době plné zmatených informací a rychlých změn PRAKTICKÝM ZPŮSOBEM vyčistit jejich mysl, životy a domovy od toho, co jejich život zatěžuje, blokuje, a postavit nové, JEDNODUCHÉ a ZDRAVÉ základy pro jejich nový život.

Dnešním tématem jsou proroci, channeleři, kartáři, astrologové, vědmy, šamani, tzv. rady andílků a jiné hlášky přijímané z neviditelného světa.

Budu hovořit o svých dlouholetých osobních zkušenostech i pozorováních, takže předpokládám, že se dozvíte některé informace, které jste asi ještě neslyšeli.

Mým záměrem je vám poskytnout informace, které vám pomohou rozlišovat, lépe se orientovat v tom, co nám internet nabízí.
  

  Začnu proroctvími

S tím mám největší zkušenosti díky mojí desetileté prorocké službě v církvi. Prosím neprchejte při slově církev, prorockou službu dává Bůh do církve právě proto, aby nasměroval církev správným směrem a narovnal to, co narovnat potřebuje. Byla potřebná v době temna, která tady rychle končí, kdy většina lidí měla zatměno a velmi slabou schopnost napojení nahoru.

A co je důležité vědět, a co nerespektují ani samotní církevníci: Do prorocké služby vás neustanovuje církev, žádný člověk – prostě ten dar i pověření dostanete přímo od Boha. Ten vám ten dar otevře, sdělí vám, co máte předat a tím je odstartováno. Ať si za slovem Bůh představujete cokoliv. Když použiju náboženský slovník pro vysvětlení.

V ezo světě mnozí jistě znají příklady zvláštních událostí a míst, které konkrétním lidem otevřely zase jejich dary. Mi se to přihodilo v církvi a mělo to svůj záměr. Nestalo se to “náhodou”.

Já jsem to vnímala tak, že mi byla naplno otevřená korunní čakra a do mojí hlavy plynul široký proud informací, které jsem současně slyšela v uších. Předávala jsem tehdy poprvé veřejně církvi proroctví, které ona sice nepřidala do života, ale pro mne ten obsah, který jsem předala, se stal alfou a omegou veškerého mého jednání i hledání.

Nenaděláte s tím nic vy, ani pastoři, kteří se takovým prorockým lidem zuřivě brání, pokud to nejsou přímo jejich kamarádi, protože se cítí ohrožení na své ego pozici a mají rádi svoje vyjeté koleje a žádné změny – jako všichni ostatní lidé. Ale chápu je i z druhé strany, je spoustu falešných proroků jak v církvi, tak v ezo světě, takže pro člověka, který nemá potřebné schopnosti a zkušenosti, je těžké rozlišit, co je pravé a co je podvrh.

U mne byl další tzv. problém ten, že jsem rozvedená single žena, a takové nemají v církvi rovnocennou pozici.

Jeden z pastorů mi to i natvrdo řekl: “Nemáš přikrytí muže, takže tvoje proroctví nemůžeme brát vážně.” A to byl pastor, který velmi oceňoval moje lidské a charakterové kvality. 🙂 Ale náboženské dogma je dogma. Nemám chlapa, jsem nula dobrá tak do kuchyně a k dětem.

Jakoby to, zda jsem vdaná či sama rozhodovalo o mojí osobní kvalitě a schopnosti spojit se s neviditelným světem silnějším způsobem, než běžně lidé v církvích umí.

Když jsem po letech církev opustila, protože to, co se tam děje, má k Bohu i ke Kristu daleko, seznámila jsem se s ezo světem a začala jsem vidět, jak dobrou průpravou moje prorocká služba byla a já jsem byla schopna si rychle vyhodnocovat, co je pravda a co není. A srovnávat informace na obou stranách barikády.

Začala jsem vidět, že není vůbec žádného rozdílu mezi náboženskými a ezo lidmi. Obě strany věří nějakým svým dogmatům a frázím, a nepoužívají moc obyčejný selský rozum.

S klapkami na očích si obě strany meldujou to svoje a věří, že ti na opačné straně barikády to mají špatně – na rozdíl od nich. Přitom oběma stranám barikády chybí do jejich mozaiky důležité informace, které má ta druhá strana. Bůh má zjevně smysl pro humor…


Takže co mne prorocká služba naučila:

V první řadě musím znovu opakovat to, co říkám často:

věřím, že nikdo tady na Zemi nemá úplné informace o tom, jak věci v neviditelném světě fungují, o tom, jak se věci budou vyvíjet.

Lidé dostávají informace jenom na té úrovni, kam oni sami duchovně i osobnostně dorostli, a z oblastí, za které jsou oni zodpovědní a vztahují se k jejich životu a jejich službě tady na Zemi.

A vždy se ve svých výkladech a pochopeních občas mýlí! Neexistuje jediný člověk, který by v interpretaci božích záměrů a zpráv se někdy nesekl. Právě proto, že je vše limitováno našimi znalostmi, zkušenostmi, motivací a charakterem.

A vždy je ve hře ještě ta druhá, nežádoucí (temná) strana, která se stará, aby se chybička vloudila a informace se zkreslily. Aspoň některé. Říct třeba jenom půl pravdy, aby vás to dostalo úplně někam jinam.

Takže jsem se naučila, že pravé proroctví není totéž, co channeling. A že falešní proroci v církvích jsou právě oni channeleři, kteří nemají dostatečně rozvinuté kvality osobní i mimosmyslové, dostatečné znalosti, a tak snadno sbírají informace ze špatného zdroje, které jsou velmi obecného charakteru a často o ničem, jenom opakují to, co už jste mohli slyšet mnohokrát z různých stran.

Nestačí se jenom napojovat na cosi. Musíte mít taky poznání, co je za tím vším možné najít.

Základní poznávací znamení všech duchů, které nejsou od Boha/ ze Světla, je skutečnost, že nejsou originální a smysluplné. Bůh nežvaní. Informace od něj jsou

  • geniálně jednoduché,
  • stručné a
  • originální.
  • Přináší řešení. Perfektně řeší nějaký problém. 

Což vám channeling nedá!

A úplně ne bezpečné a rozhodně ne od Boha se mi jeví přenechávání svého těla cizím bytostem k mluvení. Protože nikdy nevíte, kdo si vaše tělo obsadí a na jak dlouho! V bibli jsou tyto situace připisovány jenom démonům, kteří měli hrůzu z Ježíše. Když poslouchám takové channelingy dneska, tak to sice vypadá neškodně nebo zábavně, nebo dokonce jakože pomáhají – ale nemyslím si, že je smysluplné půjčovat své tělo cizím bytostem a ještě věřit, že to jsou bytosti Světla. A k tomu poslouchat, jaké rady a filozofie nám vykládají. Ale jako TV show to může být zábavné.

Myslím, že kdyby Bůh chtěl, aby tyto bytosti k nám mluvily a radily nám, tak jim dá cestu k mluvení bez toho, aniž by musely obsazovat cizí tělo. 

Ať už kdysi v církvi nebo nyní, když dostávám pravé informace, kde se dějí nežádoucí hrátky Božího nepřítele, tak k tomu vždy dostávám řešení, jak celou situaci jednoduše napravit.

A to z falešných zdrojů nedostanete. Chybí tam ta informace o nápravě. Originální informace o nápravě. Ne to, co meldujou na internetu všichni. I já dostávám spoustu podvrhů, jak se různé síly snaží mi cpát, tak jako všem, do hlavy tuny blbostí. Ale naučila jsem se za ty roky rozlišovat, kdy je ta informace pravá a kdy je falešná. A taky co dělat v situacích, kdy to rozlišit hned neumím. 

Když říkám pravá, mám na mysli informaci ze Světla, od našeho Stvořitele a jeho pomocníků. Protože i ta druhá strana má spoustu pomocníků. 


   A co Jednota?

Já vím, že je módní v ezo světě říkat, že pro duchovně zralého člověka existuje pouze Jednota, žádná negativita a pozitivita. Ale jako Jednotu si tito lidé představují zářivý svět plný pohody a sluníčkových lidí a událostí kolem sebe. Svět bez těžkých věcí, lidí i událostí kolem nás.

Jak klamou sami sebe se dá velmi rychle objevit:

jakmile se zjeví i jenom maličký problém, tito údajně děsně duchovní lidé, co už rozumí všemu nejlíp, na všechno mají tisíc ezo klišé argumentů, jak to tady chodí, nedokážou základní problémy a komunikaci vůbec zvládat s nadhledem, jaký předstírají na svých webech a ve svých skupinách.

Prostě jejich ego zařve a vztahy se otřásají, protože jste je vyhodili z jejich sluníčkové potěmkinovské vesnice. A sesadili jste je z trůnu, na který se oni sami pohodlně usadili.

Z mé zkušenosti, tak jak to bylo dáno pochopit mi,  je

zvládnutí Jednoty a posun do Jednoty je to, jak zvládáme sjednotit s nadhledem a vědomým pochopením toho, co se odehrává v našich životech, obě strany mince, které tady prostě na Zemi jsou přinejmenším zatím napevno dány.

Pro mne v Jednotě je člověk, který má jasno v tom, že tu jsou nějaké dvě strany mince/pólů a naším úkolem je zvládnout bez velkého stresu a s nadhledem všechny situace i etapy života. I nepříjemné lidi, kteří mají jiný názor. Jakkoliv se nám to nelíbí. Umět ty situace vyhodnotit, vybrat si z nich to pravé sdělení a vytěžit ze situace maximum. Ne se jich rychle zbavit, strčit hlavu do písku anebo zdrhnout od problému, protože TY MI NEBUDEŠ NIC VYKLÁDAT!

V tzv. jednotě podle mne nejsou ani negáči, ale ani pokrytečtí sluníčkáři, kteří vše lakují na růžovo a tváří se, že pro ně problémy už neexistují. Že oni už tam jsou. Nebo že oni vědí nejlíp, jak to tady funguje. Protože to neví nikdo. I velmi napojení lidé dostávají jenom část informací. I velmi napojení lidé mají své těžké a temné dny a mají se sebou hodně práce. A tito sluníčkoví lidé jsou napojeni vůbec nebo jenom málo, jinak by totiž na své duchovní cestě už objevili, že všechno je jinak, než je naše omezené poznání. A přestali by hrát ty svoje pokrytecké hry na sladko.


Protože jsem vnímala ve své prorocké službě obrovskou zodpovědnost před lidmi i před Bohem za slova, která předávám dále, musela jsem se naučit zvládnout celý ten neviditelný svět i zákonitosti proroctví velmi do hloubky.

Byla to taky otázka přežití, protože pokud se vám skutečně otevře neviditelný svět, tak se vším všudy – nejenom s tzv. andílky, ale i s démony. A démoni nemají slitování s nikým, kdo jim vidí do karet, kdo zvládá číst jejich záměry a vidí, co dělají. Takže bez ohledu na to, co si o mojí schopnosti vidět a chápat neviditelný svět a přijímat informace shůry, mysleli pastoři v církvi,

démoni na to měli jasný názor a díky jim jsem velmi rychle pochopila, že můj prorocký dar není vůbec falešný, ale skutečná schopnost rozlišit, chápat, co dělají.

Protože právě tohle praví proročtí lidé mají: schopnost rozlišování duchů. Jsou schopni vidět, chápat a diagnostikovat aktivity i záměry démonů ať už napřímo nebo skryté v situacích a v lidech.

Jakmile zjistím, že nějaký člověk toto rozlišení nemá, neberu vůbec vážně to, co říká.

Démoni či jakékoliv tyto typy bytostí vás dovedou skvěle přečíst a zmanipulovat. Umí se na vás napojit a bleskově vás dostat do situace, kde vás chtějí mít. Což většina lidí neumí. Nepřečte tyto situace a vyhodnocuje je špatně. Proto je mezi lidmi tolik problémů a šarvátek.

Proročtí lidé mají toto napojení na mysl démonů a jejich záměry a umí je číst a vnímat úplně stejně, jako umí číst a vnímat boží záměry.

O tom je pro mne Jednota – že v neviditelném světě tady na Zemi funguje obojí a já to přijímám bez popírání kterékoliv strany. 

Že tam nemám jenom tzv. andílky, ale ani jenom a pouze nežádoucí bytosti.

Když mi byla otevřena prorocká služba a neviditelný svět – bylo mi otevřeno obojí dohromady a já se v tom hodně rychle musela naučit žít a rozumět tomu.

Naučila jsem se žít ve světě, kde jsou obě strany mince a učím se je stále zvládat obě najednou, mohu si mezi nimi vybírat, přepínat. Ale nejde to trvale. Žít jenom na jedné misce vah. Na té sluníčkové. Alespoň ne zatím.

Takže když slyším hlásat cokoliv nějakého sluníčkáře nebo lídry osobního rozvoje „jak všechno je v naší hlavě“, že to naše mysl si vytváří ty strachy a nežádoucí myšlenky, že to, že nemáme život podle našich představ je proto, že se dost nesnažíme, tak vím, jaký je to nesmysl, protože vím, kdo se o tyto naše problémy stará a kdo se vůbec stará o to, aby lidé měli mezi sebou problémy, protože tyto bytosti nemohou vystát lásku a pěkné vztahy. Což je pochopitelné, když se živí našimi negativními emocemi! Setkala jsem se s těmito bytostmi naživo v prorocké službě a vím, že já si je fakt nevymyslela, protože na horory nekoukám. A kdykoliv přijdu do nového domova, tak jsou tam další, které jsem si taky nestvořila ve své hlavě.

Nicméně neděste se dopředu, nastavení mysli je skutečně jedna z cest, jak se dostat z vlivu těchto bytostí a pokud vám to funguje, buďte vděčni a děkujte Bohu, že patříte mezi “vyvolené”. Mnoho lidí je zablokováno daleko více a není snadné se z toho pouhým nastavením mysli dostat. Já jsem z toho hledala cestu desítky let, než se mi jejich vliv podařilo eliminovat. Než jsem se naučila, co na ně platí, a jak musí zmizet. Placení “terapeuti” mi v tomto případě nebyli k užitku vůbec.

Viděla jsem, že v současné době schopnost odstranit tyto nežádoucí bytosti z našeho života mají jenom mimořádně vnitřně i duchovně čistí lidé,

protože mimořádné mimosmyslové schopnosti získáváte tím, že na sobě pracujete a čistíte sebe i své okolí. Ať nyní nebo v minulých životech. Že si budujete svůj vztah s Tím, kdo je pro vás Stvořitel.

Pár takových lidí jsem potkala v církvi, protože dobrá církev vás naučí ctít a žít vysoké etické hodnoty a bez nich démony prostě nevyženete, nebudou vás poslouchat, ale v ezo světě jsem zatím potkala pouze lidi, kteří sice mají schopnost dočasně (s důrazem na slově dočasně) odstranit od vás různé příživníky a démony, ale tato schopnost není ze Světla. Protože velmi rychle se tito příživníci vracejí zpět a klidně mohou, protože podle duchovních zákonů na to mají právo. Abyste se jich zbavili trvale, musíte vědět, podle jakých zákonů oni fungují a co musí respektovat. Musíte odstranit příčinu! A pokud tyto bytosti z cesty odstraní Bůh nebo Ježíš, tak to je trvalé. Pokud je odstraňuje člověk naladěný na špatnou stranu, kterému tyto bytosti pomáhají, ale je to jenom chvilková záležitost. Navíc na vás může tímto jednáním přivolat ještě větší množství démonů a přiživných bytostí, protože pokud svůj “dům” (tělo, mysl, emoce i domov) nevyčistíte pořádně, přitáhnete si jich mnohem více, jak varuje bible.

Je to jako když jdete ke klasickému lékaři. Taky nepracuje s příčinami nemocí, ale odstraňuje až jejich viditelné důsledky. A taky často jenom dočasně, pokud vy nezměníte svůj přístup v životě.

A úplně stejné je to se všemi terapeuty reiky, theta healing či jinými léčiteli. Bez ohledu na to, jak upřímně a poctivě tito lidé chtějí pomáhat, skutečnost, že vám trvale nepomohou, že krátce po sezení s nimi se vám problém vrátí – je důkaz, že tam není Boží přítomnost. 

Takže shrnu vše k proroctvím – podle mne je pravé proroctví ze Světla nejvyšší formou předávání zpráv shůry a je to vždy originální, přizpůsobeno mentalitě a osobnosti daného člověka, nekopíruje to nikoho, a dává to konkrétní informace do dané situace. Dává to řešení. Nebo to ukazuje cestu vpřed. Ale pozor, většinou to není v té podobě jak očekáváme zprávy v TV nebo v novinách: Zítra tě v 18:00 přejede parní válec nebo potkáš lásku svého života v noci v klubu.

Je to většinou dáno do obrazů a symbolů. Nebo můžete to přijmout hlasem či tělem, skrze věci a situace kolem vás, ale vždy je to něco originálního, jednoduchého a přinášející řešení. A je vám to dáváno tím způsobem, který je pro vás přirozený.

Já jsem během své aktivní prorocké služby dostávala často nejvyšší formy sdělení – a to byly jasné filmy, které se mi odehrávaly před očima při plném vědomí za bílého dne, kdy jsem byla zavalena energií shůry a ty obrazy ve mne zůstaly napevno ukotveny. Ukazovaly mi účel mého života, a co mám tady zvládnout. Ukazovaly mi výsledek toho, co mám dosáhnout a proč.

Dostávala jsem ale taky obrovské množství dalších informací stejně jako řada vnímavých lidí, kolem mne, ale tam jsem se jako všichni musela naučit rozlišovat, z jakého zdroje toto přichází. Ale já měla tu výhodu, že jsem měla výcvik i nástroje od Boha.

A slovem Bůh nemyslím jenom pouze Boha osobně, ale všech světelných duchovních bytostí, které slouží jeho záměrům a které nás vedou.

Co mne dále prorocká služba naučila, byla skutečnost, že to, co se jeví snadné a pozitivní, více než často není od Boha. A že to, co se nám jeví jako negativní, protože to narušuje naši rutinu a pohodlí, tak to naopak může být zprávou z nebes. Takže rozlišování na “to je mi příjemné”, “to je mi nepříjemné” je slabé vodítko.

Protože třeba charakteristickým rysem prorockých lidí je otevřenost a přímost. Nemažou lidem med kolem huby, nesnaží se vecpat do přízně tím, že lidem dávají nic neříkající sladké zprávy.

Prorocká služba mne naučila, že ty děsně pozitivní věci nejednou mohou být jenom léčka z druhé strany, která nás má dostat dostatečně daleko od Božích záměrů s námi. Takže pozor na to, co je moc snadné. Pečlivě to zkoumejte. Stejně jako nás bible nabádá, abychom zkoumali hlasy, které se nám cpou do přízně.

Napříč celou historií můžeme vidět, že největší věci nedokázali ti, co se plácali ve své komfortní zóně a v tom, co umí, ale ti, kteří byli nejvíce napojeni na hlas své duše (tj pro mne na boží vedení) a šli do situací, které se zpočátku ani omylem nejevily pohodlně a krásně!

Sluníčkově. A v naprosté většině šli do akce za pomoc pro druhé lidi, nikoliv za sobeckou sebestřednost, jak nás někteří dnešní lídři učí.

Jsou tady na planetě vědomí lidé, kteří přišli dorozvinout své talenty a sloužit jimi druhým lidem. Pro ty je přirozené a správné, že dělají to, co jim jde nejlépe. Na druhou stranu v této době tady přišlo obrovské množství pracovníků světla, kteří jsou nuceni se naučit úplně nové věci, aby dosáhli na to, proč se tu narodili. Protože sice zvládli v minulých životech se třeba skvěle napojovat nahoru nebo na přírodu, vybrousili si své charaktery, ale nezvládli běžný život ve všech oblastech, nebo pro svou misi potřebují znalosti a dovednosti, které jsou dostupné teprve až teď.  V této době. Takže bych byla opatrná na vyhlašování toho, co má kdo dělat a jak dělat jenom to, co nás baví.


  Ohledně channelingu

bych tedy zopakovala, že to považuju za zdroj informací z jiných zdrojů, než jsou přímé boží síly. Proto jim nevěřím a jak si pročítám různé channelingy, jsou to čím dál tím větší bláboly – což je pro mne důkazem, že tyto bytosti vaří z vody, že jim došel pramen. Nemají nové informace. A tak omílají tuny rádoby duchovních keců v ezo hatmatilce o ničem. Nedají se tyto informace nijak uchopit a prakticky použít. 

Že channelingy nejsou ze Světla, potvrzuje i skutečnost, že se tito lidé skrývají za různé nicky a směšné zdrobněliny, aby jako na ně ten ošklivý dualitní svět nemohl. A přitom hlásají slova o jednotě a další ezo slátaniny.

Jestliže jsem údajně v jednotě, jak oni o sobě věří, nemám důvod se nějakého ošklivého dualitního světa bát. Protože se s ním umím vypořádat. Nehroutím se se strachem před tím, že tu existuje, i když ani já negativní a zákeřné lidi nemusím. Ale to není důvod, abych se schovávala do anonymity. A pokud se jich bojím, tak mám jistotu, že v jednotě nejsem. Protože mám strach.

Ale hlavně! Bůh nikdy nedává zprávy skrze anonymy, protože to odporuje jeho základní povaze: vždy vše dělá ve světle! S otevřeným hledím. Nehraje si na schovávačky, nemaskuje se, aby ho jako nikdo neobjevil, a nemá rád zbabělce, pokrytce a lháře. Takže takovým lidem nebude svěřovat své zprávy!

Bůh je světlo a nesestupuje na úroveň strachu a schovávaček. Tam operuje ta druhá strana. Nikdy se neschovává, když se jedná o důležité věci, a pokud kdy v historii jednal skrze kohokoliv, ten člověk nebyl ve vztahu ke společnosti anonymní, měl jasné jméno i minulost i přítomnost. Byl vždy pro lidi jasně viditelný.

Ale je faktem, že je i mnoho channelerů, kteří se neskrývají v anonymitě a jsou obětmi té druhé strany, aniž to tuší. A týká se to jak lidí v ezo světě, tak v náboženstvích. Těch důvodů může být hodně, ale jako základ platí dvě věci:

1/ nemají dostatek vědomostí z této neviditelné oblasti, a tak věří všemu, co k nim přijde

2/ a podle vybroušenosti nebo nevybroušenosti  jejich charakteru se na ně napojují odpovídající entity. A oni jim věří, protože neví, jak to rozlišit. Jak se to naučit rozlišovat. Ani nevědí, že něco může být špatně. Přece slyší hlasy! Mají ten dar! No ale tento dar má i zmatený člověk z blázince nebo na ulici. Slyší hlasy.  Protože k těm hlasům z nežádoucí strany máme přístup my všichni. 🙂

Například jsem nedávno sledovala na jedné TV rozhovor s lidmi, kteří žijí a vyhlašují své channelingy pod pseudonymy, žijí někde na samotě tzv. v souladu s přírodou a zaujalo mne jako obvykle: paní byla totálně nejistá osoba závislá na svém partnerovi, nebyla schopná se v rozhovoru dívat přímo do očí, a partner nedovolil prozradit, kde je lidé mohou najít, aby prý se vyhnuli nežádoucí publicitě.

Já měla vždycky zato, že pracovníci světla pracují tak, aby byla jejich práce viditelná a inspirovala druhé. A když jsem si vygooglovala jejich web, tak jsem žasla podruhé: od této nevyrovnané a schovávající se dvojice přišla hláška – jak věřím, když sleduju, jak jsou často citováni – že v tzv. Jednotě už nejsou učitelé a není jich ani potřeba, protože všichni jsme si rovni a stačí se přeci napojit na sebe a máte všechny informace okamžitě k dispozici. S tímto extra ezo bludem mám už dlouho velký problém, protože větší hovadinu snad ani soudný člověk vymyslet nemůže, a míchá mne, kolik lidí toto opakuje jako slovo bóóóží.  

A víte co ukázal jejich web? Že oni sami mají nevyřešený problém s učiteli, do dnešního dne se nenaučili psát správně česky, takže se ve škole asi s učiteli neměli rádi, a teď jim to “vracejí”. A ani se nyní nedokázali napojit na sebe, na svůj vnitřní zdroj, aby jim pomohl ty jejich texty napsat správně bez těch gramatických šíleností. Jak sami hlásají, že je možné a propagují jako slovo boží. 🙂 Navíc sami učí druhé. Proboha proč, když v jejich pojetí Jednoty už není třeba učitelů? 🙂 

Takže bylo jasné, že si jenom vyřizují pod duchovní záminkou své neduchovní problémy a ještě špatným způsobem. Bohužel ale tolik lidí jim to baští a bere je jako děsně duchovní lidi! Stejně jako doporučení odejít ze společnosti a žít tzv. nezávisle kdesi v lese a topit sušenými kravskými hovny. Bóóóže můj, a co tak vylézt na strom a fungovat rovnou jako opice? To je přece teprve napojení a soužití s přírodou! A to jako máme všichni prchat zpět do pravěku? Je toto řešení naší budoucnosti?

Za mne není – mi ukazuje Bůh/Strvořitel, Vesmír, jak mám úspěšně zvládnout a přetvořit život ve městě jak pro sebe, tak pro ostatní. Jakkoliv já sama bych taky ráda žila zažitá v klidu někde na samotě u moře.

Ale pravé boží vedení není jenom o tom se starat o svůj vlastní prospěch, o svůj píseček, ale o celé oblasti, kde žijeme. O lidi kolem sebe. Mít pozitivní vliv na společnost. Inspirovat ji. Ne se někde schovávat v lese, aby nás tam nikdo nenašel.

A pokud se někdo má potřebu skrývat před nepřátelským světem, tak ať nevypouští do světa jako boží zprávy o žití v Jednotě. Je to stejně pravdivé a smysluplné, jako kdybych já, která žiju sama, dávala lidem rady, jak si užívat tantrický sex s partnerem. Když k němu mám stejně daleko jako nevyrovnaní lidé schovávající se v lese pod dětskými přezdívkami – k Jednotě budoucnosti.

Navíc můj názor na české lidi dělající zásadní pravopisné chyby, je takový, že mají nějaký vnitřní problém, který se těmi chybami zviditelňuje. Nejčastěji z mého pozorování to jsou lidé, kteří něco flákají. Nejsou pečliví. Mají nějaké bloky k řešení. Nejsou napojení. Což čeština dobře umožňuje a já to vnímám i u svých studentů češtiny, kteří se česky teprve učí – poměrně brzy se mnozí umí napojit na jazyk a pochopit jeho pravidla intuitivně – i když je čeština speciální v množství výjimek a nelogičností. 

Ale mnozí cizinci z řad mých studentů jsou schopni poměrně rychle se na náš jazyk nacítit a vnímat, kde dělají chyby a opravit se!

Cizinci! Takže jestli toto neumí dospělý český člověk, je tam problém. Dítě ve škole tohle neumí, to si nemá jak samo pomoct, ale dospělý člověk ano. Čeština umí při troše vnímavosti a citlivosti napojovat nahoru. Spojovat s neuchopitelným světem. Ale pokud rodný jazyk pro někoho není důležitý a mastí to hlava nehlava i veřejně, tak to o něčem napovídá.

Takže už jenom tento nevyřešený emocionální problém s autoritami, s učiteli a gramatikou je pro mne jasným varováním, že tento člověk nežije to, co sám učí.

A pro ty, kdo ještě nepozbyli zdravý rozum – vážně souhlasíte s tím, že svět žádné učitele nepotřebuje? Umíte si představit, jak by náš svět vypadal, kdyby neexistovali lidé, kteří něco umí a nepředávali své znalosti druhým? Kdyby každého nechali, ať se ve všem plácá sám? Kdyby je neučili, jak se co nejlépe a nejrychleji dostat k vysněnému cíli? Tak proč se proboha stydět za to, že jsou učitelé a dávat si jiné nálepky?

Tady bych ráda zdůraznila jednu zásadní věc, které chci, aby jste si všimli a případně nezkoušeli překrucovat moje slova. To, co jsem o těchto konkrétních lidech řekla, není z mé strany hodnocení jejich charakteru, povahy, toho, jací jsou to kamarádi či pracanti. Netuším, co jsou jako lidé zač. 

Ale hodnotím to, co vidím, že dělají špatně jako tzv. duchovní lídři, kteří vnitřně nedorostli do své role, ve které stojí. A rozhodně nejsou jediní! Takových najdete všude zástupy. Hodnotím to, co je na první pohled bijící do očí a učím vás se dívat pozorněji, protože toto patří do prorocké služby: učit lidi vidět a rozlišovat mezi pravým a falešným. Učit lidi se dívat jinak, než se naučili skrze mnohé ezo nesmysly. 


  Ještě mám další poznávací znamení

pro kvalitního pracovníka světla bez ohledu na jeho profesi – ať je to channeler, léčitel, kartář, terapeut – prostě kdokoliv, kdo pracuje v oblasti duchovního léčení.

Stačí se podívat, jak vypadá, jak se chová. Nečistý, neopečovaný člověk, člověk s mastnými vlasy a špinavými nehty, s uhnívajícíma zubama, které zoufale potřebují zubaře, s trudovitou pletí, uhýbajícím pohledem, který se neumí dívat přímo do očí, vulgární lidé – to jsou známky taky nečistoty vnitřní a tak je jasné, jaký druh entit tento člověk přitahuje.

Protože pokud na své cestě na sobě pracujete, usilujete o vnitřní čištění, tak se to pozná i navenek. Když se vnitřně fyzicky i emocionálně čistíte, přestane sami na sobě tolerovat cokoliv, co je hrubé, nečisté nebo umělé. Máte přirozenou potřebu se čistit i zvnějšku a taky místo, na kterém žijete. To jsou viditelné známky člověka na duchovní cestě. A nejenom na duchovní. Když si budete moci vybrat mezi čistým a upraveným opravářem vašeho PC s pečlivým přístupem k detailům a mezi umaštěným neopečovaným člověkem – komu budete více důvěřovat? Bude neopečovaný člověk ve vás vzbuzovat důvěru? Tak proč v mnohých z vás vzbuzují důvěru takoví “duchovní lidé”? Není to divné?

A úplně stejně jako zanedbaný člověk je na tom i člověk, který je násilně vyumělkovaný a přešlechtěný. Třeba podle poslední módy. S tunou make-upu na tváři nebo s dlouhými umělými drápy. Oba tyhle extrémy nemají nic společného s vnitřní čistotou. Protože tam, kde působí boží duch, tam není místo pro nečistotu a hrubost. To vás samo nutí změnit tyto věci ve svém životě k lepšímu, takže hrubost, přetvářku, lži, špínu či chemiii a umělohmotnost přirozeně přestanete ve svém životě tolerovat.

A jdeme dále.


  Kartáři, astrologové, numerologové

tam je to s nimi stejné jako s každou jinou činností:

Najdete mezi nimi lidi napojené na nežádoucí entity, aniž to tuší, a odtud přijímají i tzv. pozitivní informace, takže se nedejte zmást. To, že vám to něco říká o vašem životě, se nenechte oslnit, to vám tyto síly ochotně sdělí, protože vědí, že už jenom návštěvou takového typu kartářky se dostáváte do jejich moci a mohou si s vámi dělat, co chtějí, protože jste jim dali tímto skutkem povolení.

Hodně najdete mezi nimi lidi, kteří si něco přečetli a hned si otevřou vlastní praxi, i když napojení viditelně nemají, jenom papouškují, co kde slyšeli a četli. Netuším, jak je to možné, ale řada z nich je prezentována na známých duchovních televizích a je mi divné, že nikdo nevidí, jak meldují jenom základní chronicky známé věci a nejsou napojeni nahoru. I když oni si to samozřejmě o sobě myslí.

Velmi vzácně se potkáte i s požehnanými astrology, kartáři a numerology, kteří mají dar napojovat se skutečně nahoru a karty, čísla, astrologické symboly jsou jenom pracovní nástroje. Stejně jako praví proroci umí číst “řeč nebes”. Vím, že v bibli jsou všichni tito věštící lidé jako celek označováni za nástroje ďábla, přestože mezi nimi najdete hodně lidí, kteří i nevědomky slouží té jiné straně, a ani o tom nemají potuchy,

ale můj názor je ten, že i s těmito lidmi používající různé nástroje ke službě, je to stejné jako s každou jinou profesí a zákaz se věnovat tomuto typu napojení, který je v bibli,  byl dán v počátcích z důvodu ochrany ostatních, protože se vědělo, jaké síly se za tím skrývají, když si s tím zahrává nevyzrálý nebo manipulující člověk.
  • Máte chirurgy se zlatýma rukama a vnímající svou intuici, máte ale taky chirurgy řezníky.
  • Máte proroky pravé, máte proroky falešné.
  • Máte pastory a faráře poctivé, i ty, kteří jsou už vychladlí a bez zájmu. 
  • Máte skvělé a napojené učitele, a máte učitele deformující dětské duše a charaktery.
  • Máte skvělé matky a otce, máte i mizerné matky a otce.
  • A tak máte i kartáře, astrology napojené na světlou stranu a taky ty, co pracují s pomoci té druhé strany.

V každé oblasti lidského konání jsou lidé dobří ve své činnosti a lidé, kterým je dobré se vyhnout.


  Závěr

Skutečnost, že se v neviditelném světě odehrává tolik věcí, o kterých vůbec nic nevíme, skutečnost, jak velkou odpovědnost máme za to, co vyhlašujeme do světa, za to, jak se cpeme do oblastí, ke kterým nemáme povolání a děláme tak z nevědomosti paseku, a naopak – jak se NEcpeme do oblastí, kde být máme – a k tomu ještě útoky nevědomých lidí – to vše mne v minulosti ochromilo natolik, že jsem se na dlouho stáhla do ústraní a hledala jsem řešení,

jak fungovat správně, poctivě podle duchovních zákonů a současně jak se vyhnout tomu, že bych lidem vykládala nesmysly. Protože to je past, do které dříve nebo později snad spadne každý. Díky tomu, že nikdo z nás nezná všechno a je limitován svými zkušenostmi.

A taky jsem hledala, jak se ochránit před útoky těch, co ještě spí a věří, že se svým omezeným poznáním znají všechny pravdy světa. Protože kdo zažil, ví, jaké to jsou nálože černé démonické energie,  kterou tihle lidé umí posílat a bez zábran to dělají. V takových případech si s nastavením mysli fakt nevystačíte. 🙁

Ale i tady jsem dostala řešení. Jednoduché řešení. Jak učit duchovní věci prakticky skrze každodenní záležitosti tak, jak je já sama běžně žiju. 


Takže to by bylo jednoduché základní vysvětlení, jak záležitost proroků, channellerů, kartářů, astrologů a tzv. vědem a šamanů, se kterými se taky roztrhnul pytel – vidím já z hlediska mých zkušeností. Omlouvám se všem velmi schopným, napojeným a poctivě fungujícím pracovníkům na Božím díle, že jsem tady nerozebírala vaše kvality, ale článek měl jiný cíl. Řešit to, co je do očí bijící. 

Pokud se někoho z vás můj text negativně dotknul, mrzí mne to, ale chápejte to tak, že tam “je něco pro vás k řešení”. Co a jak – je na vás. Hlavně k řešení nepoužívejte svoje naučená ezo klišé a vyjeté koleje.

Protože všechno může být úplně jinak a informace zde uvedené vás mají nasměrovat tam, kam potřebujete možná zcela odlišným způsobem, než jste dosud byli zvyklí.

Pokud jste ale v jednotě s tím, co děláte nebo kde máte být, tak jsou tyto informace pro vás přesně tím, čím mají být = informacemi. 🙂

Děkuju vám za pozornost a nashledanou příště.

P.S. Pokud vás informace v tomto článku zaujaly, prosím sdílejte je v nezměné verzi a s odkazem na tento příspěvek. Děkuju.

Comments are closed.