Nemůžu studovat, nemám na to čas ani peníze

Nemůžu studovat, nemám na to čas ani peníze

 

Občas se setkávám s tímto názorem krajanů, kteří nemají dostatek informací o tom, jak studium a půjčky na studium a živobytí tady v Anglii fungují. Ani já jsem to dříve nevěděla a přemýšlela jsem, jak to udělat, abych studovat mohla a současně měla z čeho žít. Protože co si budeme povídat – při normální full-time práci máte co dělat, abyste vůbec v tom chvatu všedních dní přežili.

Na druhou stranu – téměř všichni jsme tady přijeli za tzv. lepším životem, ale většina skončí natrvalo jako námezdní síla makající o život. 

Setkala jsem se i s názory mladých (!) lidí, kteří hrdě proklamovali, že oni “mají rozum” a nebudou se zadlužovat! Naprosto souhlasím s tím, že zadlužování je nebezpečná věc. 

Ale je rozdíl, když si vezmete půjčku na spotřební život, a splácíte obrovské částky, a to, co jste si koupili, zase rychle spotřebujete. Prostě čistý konzum.

Ale vzít si půjčku za neuvěřitelně výhodných a snadných (dotovaných) podmínek na studium a zlepšení svých šancí na trhu práce (ať jako budoucí zaměstnanec nebo podnikatel) – to nepovažuju za žádný hazard, ani nerozum. Naopak.

To je moudrá investice do svého růstu. Na rozdíl o těch, co si zvolili otročit jako námezdník navždy. Tomu zase já říkám absence zdravého rozumu.

Mám velkou radost, že jsem se v posledních týdnech potkala s bystrými krajany rozdílného věku, kteří mají jasno v tom, že v téhle cestě do pekel nechtějí už dále pokračovat, že chtějí vystoupit z toho šíleného běhu šíleného Matrixu, a rázně začali jednat ve prospěch své lepší budoucnosti. A tvoří si čas a podmínky na to, aby si tu svou lepší budoucnost mohli v klidu připravit. A vy se k nim můžete taky přidat. 🙂

Začíná start pro zápis na lednový intake na univerzity
a listopadový začátek kurzu Level 3.

 

Takže tady máte stručné info, které najdete v širší podobě i v mém ebooku:

  Pokud nemáte maturitu, je snadné si udělat s naší agenturou šestiměsíční Level 3 a jít pak na univerzitu.

  Studium na anglických vysokých školách není to, co znáte z českých škol: nafoukaná ignorace profesorů, šílená drilovačka o ničem, a hodiny a hodiny ve škole. 

  Na anglických univerzitách je bežné chodit do školy 2-3 dny v týdnu, samozřejmě, že se máte co doma učit, ale máte taky na to čas a klid.

  Můžete, pokud potřebujete, dělat part-time, nicméně jsou k dispozici půjčky na školné i na živobytí. Půjčky, které se neuvěřitelně jednoduše splácejí podle výše vašeho příjmu. S tím vám naše agentura bez problémů taky pomůže.

  Pokud se zaregistrujete v agentuře, máte kromě pomoci s veškerou administrativou i přípravné kurzy angličtiny. VŠE ZDARMA! 

Studenti, kteří jsou již zaregistrovaní, všichni se shodli na tomtéž: nemohli uvěřit, jak je to snadné a jednoduché začít tady studovat, když vám agentura pomůže! 🙂

Pro představu přikládám tabulku splátek podle výše příjmů:

 

Comments are closed.