Český MATRIX, aneb spolehlivá cesta jak zablokovat přístup k volbám Čechům v zahraničí + výsledky voleb

Český MATRIX, aneb spolehlivá cesta jak zablokovat přístup k volbám Čechům v zahraničí + výsledky voleb

 

Proč asi? Spekulovat o pravém důvodu můžeme jak chceme, ale výsledek je spolehlivý! Likvidační! Už jenom ze čtení všech těch “MUSÍŠ dodat” na stránkách ambasády je člověku žijícímu v zahraničí, a odvyklému té české byrokratické úřednické mašinérii – mdlo. 

Sleduju dlouho online i další podnikatele v Čechách, jak jsou fakt silně dušeni neskutečnými zákony a nařízeními, a škubáni o peníze, kudy to jenom jde. A děkuju Bohu za to, že tyhle příšernosti nemusím prožívat! Děkuju Bohu za to, že britské úřady nechávají živnostníky žít a podnikat, a já tohle nemusím prožívat…

Ha! Ale dneska jsem zjistila, že i na mne došlo! Pokud teda trpím představou, že chci volit i v UK v českých volbách. Musela jsem se dlouho uklidňovat nad seznamem toho, co musím absolvovat, pokud chci v zahraničí volit! To mám za trest, že jsem český občan a ještě tak drzá, že bydlím jinde! Pořád potížista. 🙂

Už jsem si svoji dávku msty za to, že žiju v zahraničí, vybrala při soudech o mého syna. Pokud věříte velkým (českým Matrixovým !!! jak jinak) kampaním  o odebírání dětí v zahraničí, české soudy nejsou o nic lepší. Je moje osobní zkušenost. Ale je dobré odvést pozornost “na ty špatné venku”…

 

Kdo žijete v UK, víte, že 

1/ tady se volí běžně,  a bez jakýchkoliv problémů a potřebných “důkazů” že jste to fakt vy a fakt jste českým občanem, online. Vůbec po vás nikdo nechce žádné šílenosti jako český Matrix “nezbytně” potřebuje, protože předem předpokládá, že my VŠICHNI jsem švindlíři, a je třeba se před našimi podvody už preventivně ochránit. Tady v Anglii si navíc ještě můžete rozhodnout, zda chcete volit online nebo osobně. Což v české verzi neexistuje. Asi do Matrixu internet ještě nedorazil.

2/ V Británii netrpí českou schizofrenií mít všechny doklady orazítkované a nejlépe oštemplované notářem, kterého si samozřejmě musíte zaplatit. Aby Matrix měl z čeho žít!   Za 10 let jsem v Anglii notáře nepotřebovala ani jednou, a že jsem už dodala mraky dokladů na úřady!

3/ No a pak se samozřejmě musíte ještě z celé Anglie vypravit do Londýna jít v den D a hodinu H volit. Cestovné vám ambasáda samozřejmě neproplatí, protože tuhle instrukci z Matrixu nemá. Peníze proudí jenom směrem k Matrixu. A ještě si musíte vzít dovolenou nebo jiné volno v práci. Protože proč byste to měli mít jednoduché nebo dokonce laciné?! 

Představte si, jaký kolaps by tam nastal, kdyby se třeba jenom polovina Čechů v Anglii – nebo kdekoliv v zahraničí – rozhodla jít k volbám, protože jim třeba záleží na tom, co se doma děje?

Kde by se všichni vyskládali, než by na ně došla na ambasádě řada? U ambasády v Londýně není místo, kam takové zástupy lidí umístit. 🙂 Tak proč proboha ten šílený požadavek dostavit se k volbám z celé Anglie na ambasádu v Londýně osobně??? A kdyby ambasáda nestihla ty zástupy ve svých úředních hodinách obsloužit, řekla by jim “Sorry, běžte domů bez voleb, zavíráme! Předpisy jsou předpisy! “?  (konec scénaře Matrixu dotaženého do vítězného konce)

 

Proč asi tolik Čechů prchá ze země? Protože je jim doma tak dobře a svobodně? No tak proč jim to ještě neosolit!?

“Chtějí volit, tak ať platí milánkové! My jim ukážeme! Nemůžeme přece připustit, aby lidé, kteří mají dostatečný odstup od toho našeho vymývání mozků a jiné zkušenosti ze světa, šli volit! Kam bychom pak došli???”

Fakt už jsem se dlouho tak silně nenaštvala! 🙂 

 

A pak ke mně najednou připlula vzpomínka na channeling z tohoto videa, který říká, že to, jak funguje náš vladní systém a establishment, je skvělou ochranou pro náš národ, protože nemáme nic, co by druzí chtěli. 🙂 Že naše veřejná “reputace” dělá taky zázraky. Takže nakonec všechno zlé je k něčemu dobré. 🙂

Jenom těm, koho český Matrix převálcoval, už moc pomoci není. 🙁

Tak jako třeba těm, kdo by chtěli v zahraničí volit, ale odmítají se podřídit této byrokratické šaškárně a ještě za to i zaplatit tučné výpalné na povinných nákladech s tím spojených.

Pro ty z vás, kdo jste natolik uvědomělí (což v této chvíli už není můj případ), že nic z těchto obstrukcí vás nemůže zastavit, tak dodávám, že na doslání požadovaných dokumentů už je pozdě, protože ověřené dokumenty tam musí být 40 dnů před volbami. Což je přesně dneska  (10/09/2017).


22/10/2017:              A jaké byly výsledky voleb?

Je jasně vidět, že když se Češi osvobodí z atmosféry naší země, vidí věci úplně jinak. 🙂 I když vím, že tato tabulka není ideální, protože výsledky voleb v zahraničí jsou zahrnuty do celkových výsledků. Nicméně jasně ukazuje na odlišné preference. 🙂 

 

Výsledky celkem Češi v Anglii
ANO 29,64 ANO 6,00
ODS 11,32 ODS 11,00
Piráti 10,79 Piráti 24,00
SPD 10,64 SPD 3,00
KSČM 7,76 KSČM 0,7
ČSSD 7,27 ČSSD
KDU -ČSL 5,80 KDU -ČSL 5,00
TOP 09 5,31 TOP 09 29,00
STAN 5,18 STAN 6,00

 

 

Comments are closed.