51 příznaků duchovního probuzení

51 příznaků duchovního probuzení

  •  

publikováno 03/04/2015

Kolik z těchto 51 příznaků duchovního probuzení máte vy?

Článek je převzatý z anglického originálu. Nechala jsem jej přeložit. Není to moje vlastní tvorba, ale mám stejné zkušenosti, proto sdílím. V závěru přikládám pod čarou ještě další příznaky, které jsou časté, ale nejsou autorem uvedeny mezi těmi 51.

1/   Změna spánku: nesoustředěnost, horké nohy, probuzení se dvakrát nebo třikrát za noc. Pocit únavy po probuzení a střídavá ospalost během dne. Existuje něco, čemu se říká Triáda spánku, což je velice častý příznak: spíte asi 2 – 3 hodiny, probudíte se, jdete znovu spát na pár hodin, znovu se probudíte a znovu jdete spát. Pro jiné se potřeba spánku změnila. Mohou si vystačit s kratší dobou spánku. V poslední době zažívám obrovské vlny energie tekoucí do mého těla z korunní části hlavy. Je to dobrý pocit, ale udržuje mě to vzhůru po dlouhou dobu, a pak odezní.

Rada:  Zvykněte si na to. Uklidněte se a nebojte se o nedostatek spánku (což často způsobuje větší nespavost). Přes den to zvládnete, pokud budete myslet na to, co zrovna potřebujete. Můžete také požádat své Vyšší Já, aby Vám dalo občas přestávku a poskytlo dostatečný, hluboký spánek. Pokud nemůžete jít hned spát, využijte tyto okamžiky probuzení k meditaci, čtěte poezii, pište si do deníku nebo se dívejte na Měsíc. Vaše tělo se té změně přizpůsobí.


 

2/   Pocity v korunní části hlavy: mravenčení, svědění, píchání, zvláštní pocit, jako kdyby se něco plazilo podél vlasové pokožky a / nebo dolů po páteři. Pocit vibrující energie na povrchu hlavy, jako by energie propukávala z hlavy formou sprchy. Také pocit energie nalévající se do temene hlavy, lépe řečeno jako takové “pokropení”. Může to být vnímáno jako takový tlak na korunní část hlavy, jako kdyby někdo tlačil jeho / její prst do středu Vaší hlavy. Jak jsem se zmínil u 1.bodu, zažil jsem obrovské stahování energií přes korunu hlavy. V minulosti jsem cítil všeobecně tlak, jako kdyby moje hlava byla v mírném svěráku. Jeden muž to přirovnal k tomu, že mu vlasy staly hrůzou a po těle měl husí kůži.

Upozornění:  Není třeba se znepokojovat. To, co zažíváte, je otevření korunní čakry. Ten pocit znamená, že se otevíráte k přijmutí božské energie.


 

3/   Náhlé návaly emocí. Náhlý pláč. Náhlý pocit naštvání nebo smutku s malou provokací. Nebo nevysvětlitelná deprese. Pocit štěstí. Emocionální horská dráha. Občas je tam i tlak nebo pocit emocí přeplněných do srdeční čakry (uprostřed hrudníku). Nezaměňujte to se srdcem, které je na levé straně srdeční čakry.

Upozornění:  Přijměte své pocity, jak přicházejí a nechte je odejít. Jděte přímo do Vaší srdeční čakry a prociťte ty emoce. Rozviňte to směrem ven do všech svých oblastí a zhluboka dýchejte z břicha směrem do horní části hrudníku. Jen to prociťte a nechte to samo vyprchat. Nesměřujte ty emoce na nikoho. Čistíte svou minulost. Pokud s tím potřebujete pomoc, řekněte nahlas, že hodláte uvolnit všechny tyto staré problémy a požádejte Vyšší moc, aby vám pomohla. Můžete také požádat o Milost Boží, aby se vše uvolnilo s lehkostí a jemností. Buďte vděční, že Vaše tělo uvolňuje tyto emoce a nedrží  je uvnitř, kde mohou škodit.


 

4/   Staré “věci” se začnou hrnout napovrch, jak je popsáno výše, a lidé, se kterými si to máte dořešit (nebo jejich klony) se objeví ve Vašem životě. Zakončení problémů. Nebo si to možná budete potřebovat zpracovat přes problémy s vlastní sebe-hodnotou, hojností, kreativitou, závislostí atd., Zdroje nebo lidi, které potřebujete, aby Vám pomohli se vypořádat s těmito problémy se začnou objevovat.

Upozornění:  Stejné jako u 3. bodu. Kromě toho, nezabývejte se přílišnou analýzou  těchto problémů. Jejich přílišné zkoumání Vás dostanou do koloběhu neustálého řešení a do hlubších a hlubších úrovní. Získejte odbornou pomoc, pokud budete potřebovat a rozchoďte to. Nepokoušejte se jim vyhnout nebo se od nich distancovat. Obejměte, cokoliv co přijde napovrch, a poděkujte, že vás to posune dál. Poděkujte své Vyšší Moci za to, že Vám dává příležitost uvolnit tyto problémy. Pamatujte, že si nepřejete, aby tyto problémy zůstaly uvězněné ve Vašem těle.


 

5/   Změny hmotnosti. Přírůstek hmotnosti u populace v USA je fenomenální. Jiní lidé mohou hubnout. My často přibíráme, protože naše potlačované strachy se dostávají napovrch, aby se uzdravily. Reagujeme tím, že si kolem sebe vytváříme ochranu. Také se pokoušíme uzemnit nebo se posilnit proti rostoucím frekvencím v našem těle.

Upozornění:  Nelekejte se, jen to přijímejte jako symptom toho, kde se právě nacházíte. Váhu naberete nebo ztratíte jakmile se Vaše strachy integrují. Uvolněte svou úzkost. Pak to pro Vás bude snazší ztratit/ nabýt váhu zpět.

Cvičte. Před jídlem, zkuste toto: Posaďte se u stolu s atraktivním prostíráním. Zapalte si svíčku. Vychutnejte si, jak to jídlo vypadá. Položte svou dominantní ruku na srdce a požehnejte jídlo. Řekněte svému tělu, že hodláte toto jídlo použít k tomu, aby jste své tělo bohatě vyživili, ne že ho hodláte použít k tomu, abyste jste zaplnili své emocionální hladovění. Pak jděte s rukou zleva doprava přes potraviny a požehnejte je. Můžete si všimnout, že z jídla je cítit teplo, i přesto, že je studené.

Rád se domnívám, že je to jídlo pro mne dobré, když z něj cítím to teplo a výživu na mé ruce. Také jsem si všiml, že když praktikuji požehnávání jídla, nesním toho tolik. Je důležité, abyste se nedostali z obliga, když zapomenete jídlo požehnat před tím, než ho sníte. Když jsem ho zapomněl požehnat a už jsem skoro dojedl, tak jsem to přesto udělal. Tímto způsobem nevyklouznu ze zvyku. Další věc, kterou můžete udělat, je zůstat přítomen v době, kdy jíte – nedívejte se na televizi nebo nečtěte přitom. Srdečně se radujte, co požehnáních je před Vámi.


 

6/   Změny ve stravovacích návycích: podivné chutě a výběr nezdravé stravy. Někteří zjistí, že nejsou tak hladoví, jako bývali. Nebo naopak jsou hladovější.

Upozornění: Neodpírejte svému tělu, co Vám řekne, že potřebuje. Pokud si nejste jisti, můžete zkusit otestování svalů, předtím, než si vyberete jídlo, ke zjištění, zda je to to, co vaše tělo chce. Také zkuste požehnat jídlo, jak je popsáno v 5. bodu.


 

7/   Potravinové intolerance, alergie, které jste nikdy předtím neměli. Čím více jste duchovní, tím citlivější jste ke všemu kolem Vás. Vaše tělo Vám řekne, co už dále nemůže tolerovat, jako by také upozorňovalo na to, co mu dále již neslouží. Můžete se detoxikovat. Někteří lidé mohou mít často v ústech takové bílé zbytky, jako mívají běžci na konci závodu.

Upozornění:   jeden akupunkturista mi řekl, že tyto zbytky mohou být odstraněny tak, že si vezmete 2 lžíce olivového oleje za studena lisovaného a v ústech ho po dobu 10-15 minut kloktáte (nepolykáte), a pak vyplivnete do záchodu – ne do dřezu, jsou to Vaše zbytky toxinů z těla a Vy je ve svém dřezu určitě nechcete. Vyčistěte si zuby a udělejte to samé. Potom vyčistěte svůj kartáček. (Omlouvám se, je to trochu nechutné, ale funguje to).


 

8/   Zesílení smyslů  Zvýšená citlivost

= Zrak:  rozmazané vidění, třpytivé předměty, vidění třpytivých částeček, aury kolem lidí, rostlin, zvířat a předmětů. Někteří tvrdí, že vidí dříve neprůhledné objekty jako transparentní. Když zavřete oči, již nevidíte tmu, ale zarudnutí. Můžete také vidět geometrické tvary nebo zářivé barvy a obrázky, když máte zavřené oči. Barvy jsou živější – obloha může vypadat krásně tmavě modrozeleně nebo tráva úžasně zeleně. Často vidím energetické mřížky pohybující se po zemi. Jak se stanete více citlivější, můžete vidět různé tvary nebo obrysy ve vzduchu, obzvláště když je v místnosti téměř tma. Když jsou Vaše oči otevřené nebo zavřené, můžete vidět bílé tvary ve svém periferním vidění (to jsou Vaši průvodci).

Upozornění:  Vaše vize se mění v mnoha směrech – dochází k novému způsobu vidění. Buďte trpěliví. Cokoliv se děje, nebojte se. Zamlžené vidění můžete odstranit zívnutím.

= Sluch:  zlepšení/ zostření nebo zhoršení sluchu. Jednou jsem myslel, že budu muset zastavit na kraji dálnice, kvůli tomu zesílenému, pro mé uši bolestnému zvuku mých pneumatik. Jiné příznaky mohou být v podobě bílého šumu v hlavě, pípání, různé tóny, hudba nebo elektronické zvuky. Někteří slyší návaly vody, bzučení včel, fičení, řev nebo zvonění. Někdo mívá něco, co se nazývá zvuková dyslexie – nemůžete někdy přijít na to, co Vám lidé říkají, jako kdyby jste nebyli schopní správně rozpoznat svůj vlastní jazyk. Někteří slyší podivné hlasy ve svých snech, jako by se v blízkosti nich někdo vznášel. Můžete buď požádat tuto neviditelnou bytost, aby odešla nebo požádejte archanděla Michaela, aby se o situaci postaral. Opět platí, že není čeho se bát.

Upozornění:  Neperte se s tím. Nechte to dít se. Poslouchejte. Vaše uši se přizpůsobují novým frekvencím.

= Zlepšení smyslů jako je čich, hmat, a / nebo chuť. Všiml jsem si, že teď mohu cítit nosem i chuťově chemické přísady v některých potravinách poněkud nepříjemným způsobem. Ostatní potraviny mohou chutnat naprosto úžasně. Pro některé lidi, je toto zlepšení smyslů obojí příjemné i nepříjemné. Můžete cítit i zesílenou vůni květin tu a tam. Jako udělalo mnoho mystiků. Užijte si to.


 

9/   Kožní erupce.  Vyrážky, hrboly, akné, kopřivka a pásový opar. Zlost vytváří ohniska kolem úst a brady. Měl jsem dermatitidu na mých končetinách po dobu několika měsíců, která doprovodila léčení jedné epizody z mé minulosti. Když jsem zpracoval většinu svých problémů, stav se mi zlepšil.

Upozornění:  Můžete se zbavovat toxinů a dostávat emoce na povrch. Když je zapotřebí, aby se problém uvolnil a Vy se ho snažíte potlačit, Vaše pokožka ho vyjádří na povrchu, dokud se emoce nezpracuje. Zpracovávejte si své problémy.


 

10/   Návaly intenzivní energie, které Vás budou vést k vyskočení z postele a rovnou do akce.  Následné období letargie a únavy. Po této únavě většinou následují velké posuny. To je období integrace, tak hezky do toho.

Upozornění: Podlehněte dané energii. Nebojujte s tím.  Buďte na sebe jemní. Pokud jste unavení, prospěte se. Pokud jste energičtí, napište svůj román. Využijte danou energii.


 

11/   Změny v modlitbě nebo meditaci. Necítíte stejné pocity jako předtím. Nemáte stejnou zkušenost při kontaktu s duší. Potíže se soustředěním.

Upozornění:  Nyní můžete být v okamžitém a trvalém spojení s duší, a proto se ten pocit změnil. Přizpůsobíte se tomuto novému pocitu. Ve skutečnosti nyní myslíte a jednáte v souladu s duší většinu času. Vaše meditace Vám mohou přijít kratší.


 

12/   Přepětí. Najednou cítíte horko od hlavy až k patě. Jedná se o chvilkový pocit, ale nepohodlný. Naopak, někteří lidé mají pocit, nevysvětlitelné zimy. Já zažil obojí. V poslední době zažívám návaly nebo proudy energie, které se valí skrze mne. Někdy je ta energie tak intenzivní, když se poprvé dostane do mého těla, že se cítím trochu špatně. Ale když nad tou energií přemýšlím, jako že je božská a nechám odejít všechny strachy, cítim se skvěle a raduji se z toho pocitu. Pracujete-li s energií, můžete si všimnout, že to teplo, které jde skrze Vaší hlavu ohromně zesílilo. To je dobře.

Upozornění: Pokud se necítíte pohodlně, zeptejte se své Vyšší síly, že pokud to bude pro Vaše nejlepší dobro, ať trochu sníží/zvýší danou teplotu.


 

13/   Škála různých fyzických projevů:  Bolesti hlavy, bolesti zad, bolesti krku, příznaky podobné chřipce (tomu se říká vibrační chřipka), zažívací problémy, svalové křeče nebo křeče, bušení srdce, bolest na hrudi, změny sexuální touhy, necitlivost nebo bolest v končetinách, a nedobrovolné vokalizace nebo tělesné pohyby. Někteří z nás mají dokonce staré fyzické projevy z dětství, které se znovu objevují, aby se uzdravily.

Upozornění: Pamatujte si, co jsem říkal o vyhledání lékařské pomoci, pokud budete potřebovat! Pokud jste si naprosto jistí, že nejde o vážný stav, relaxujte s vědomím toho, že jde pouze o dočasnou situaci.


 

14/   Mladší vzhled. Hurá! Jakmile si vyčistíte emocionální problémy a uvolníte omezující přesvědčení a těžké zavazadla z minulosti, jste o něco lehčí. Vaše frekvence je vyšší. Máte rádi sebe a život. Začnete se podobat té dokonalosti, kterou jste.


 

15/   Živé sny. Někdy jsou Vaše sny tak skutečné, že se probudíte zmatený. Můžete mít dokonce lucidní snění, ve kterých sen máte pod kontrolou. Některé sny mohou být mystické nebo Vám mají dát nějakou zprávu. U některých snů prostě víte, že “nesníte” – že to, co se děje, je nějak skutečné.

Upozornění:  Vzpomenete si na to, na co si máte vzpomenout. Nesnažte se na něco tlačit. Především nemějte strach.


 

16/   Změny, které kompletně mění Váš život:  smrt, rozvod, změna práce, ztráta domova, nemoc, a / nebo jiné katastrofy – někdy dokonce vše najednou! Nátlaky, které Vás nutí zpomalit, povznést se, změnit se, přezkoumat, kdo jste a co Váš život pro Vás znamená. Nátlaky, které nemůžete ignorovat. Nátlaky, které Vás donutí uvědomit si své vlohy. Nátlaky, které probudí Váš pocit lásky a soucit pro všechny.


 

17/   Touha vymanit se z omezujících vzorců, vyčerpávající práce, konzumního životního stylu, a toxických lidí nebo situací.  Cítíte přesvědčivou potřebu “najít sám sebe” a svůj životní cíl – teď! Chcete být kreativní a volný být tím, kým skutečně jste. Může Vás zaujmout třeba umění a příroda. Chcete si přeuspořádat věci a lidi, které již neslouží.

Upozornění:    Udělej to!


 

18/   Emocionální a duševní zmatek.  Pocit, že je třeba si dát život do pořádku – je v něm bordel. Zároveň se ale cítíte zmateně a nesoustředěně.

Upozornění:   Dejte si ucho na své srdce, to Vám pomůže rozlišovat.


 

19/  Introspekce, samota a ztráta zájmu o externí aktivity: Tato fáze je velkým překvapením pro mnohé extroverty, kteří se dříve viděli jako velice společenští lidé, kterým nic neunikne. Říkají: “Nevím proč, ale nemám chuť chodit ven jako dřív.”


 

20/   Náhlá kreativita:  zobrazování obrázků, nápadů, hudby a další tvůrčí inspirace často velice intenzivním způsobem.

Upozornění: alespoň zaznamenejte tyto inspirace, duše k Vám mluví o tom, jak byste mohli splnit svůj účel, a přispět k uzdravení planety.


 

21/   Pocit, že se zrychluje čas. Může se Vám to tak zdát, protože se událo mnoho změn ve Vašem životě, a to nevídaným tempem. Počet těchto změn začíná růst.

Upozornění:  Naplánování schůzek a stanovování časů zvyšuje pocit zrychlení. Můžete zpomalit čas, tím, že se zrelaxujete do přítomného okamžiku a věnujete pozornost tomu, čím se právě zabýváte, ne tím, co bude. Zpomalte a řekněte si, že máte dostatek času. Požádejte svou Vyšší Moc, aby Vám pomohla. Zaměřte se na současnost. Přeplouvejte z jedné činnosti na druhou. Zůstaňte naladěni na své vnitřní vedení. Můžete také ohnout/ otočit čas tím, když požádáte. Příště, když budete pospíchat, řekněte, “Ohnout/ otočit čas, prosím. Potřebuji trochu více času na …. ” Pak se uvolněte.


 

22/   Pocity toho, že se něco blíží.  Pocit, že se něco stane. To může vytvářet úzkost.

Upozornění:  Není se čeho bát. Věci se skutečně dějí, ale úzkost Vám vytváří jen další problémy. Všechny Vaše myšlenky – pozitivní nebo negativní – jsou modlitby. Není se čeho bát.


 

23/   Netrpělivost.  Sami něco víte lépe, ale někdy si nemůžete pomoct. Chcete být ruku v ruce s tím, co se zdá přicházet do Vaší cesty. Nejistota není pohodlná.

Upozornění:  Naučte se žít s nejistotou, s tím, že k Vám nic nepřijde, dokud nejste připraveni. Netrpělivost je skutečně nedostatek důvěry, zejména důvěry ve Vaší Vyšší Moc. Když se zaměříte na současnost, zažijete zázraky – ano, dokonce i v provozu.


 

24/   Toužebné přání najít smysl, účel, duchovní spojení a odkrytí. Možná i zájem o duchovno poprvé v životě. „Ustavičná touha“, jak zpívá k.d.lang. Materiální svět nemůže naplnit tuto touhu.

Upozornění:  Následujte své srdce a cesta se Vám otevře.


 

25/   Pocit, že jste nějakým způsobem jiní. Zneklidňující pocit, že všechno ve Vašem životě je nové a jiné, že jste opustili své staré já za sebou. Ano, opustili. Jste mnohem větší, než si dokážete představit. Bude toho víc.


 

26/   „Učitelé“ se objevují všude s dokonalým načasováním, aby Vám pomohli na Vaší duchovní cestě:  Lidé, knihy, filmy, události, Matka Příroda, atd. Učitelé se mohou zdát být negativní nebo pozitivní, když jste uvězněni v polaritě myšlení, ale z transcendentní perspektivy, jsou vždy perfektní. Což je přesně to, co je zapotřebí se naučit a jít dál. Mimochodem, nikdy nedostáváme víc, než co jsme schopni zvládnout. Každá výzva představuje pro nás příležitost ukázat naše mistrovství, že jsme to zvládli.


 

27/    Najdete duchovní stezku, která Vám dává smysl a „mluví k Vám“ na nejhlubších stupních. Najednou získáváte perspektivu, kterou byste nikdy předtím nezvažovali. Chcete vědět víc. Čtete, sdílíte s ostatními, ptáte se a ponořujete se do sebe, abyste se dozvěděli, kdo jste a proč jste tady.


 

28/   Jdete kupředu skrze učení a osobní záležitosti rapidním tempem. Máte pocit, že Vám „to dochází“ poměrně snadno.

Upozornění:  Mějte na paměti, že věci k Vám budou přicházet, jakmile budou připraveny, aby se vyléčili. Ne dřív. Poperte se s tím, co k Vám přijde s odvahou a své problémy snadněji zvládnete.


 

29/   Neviditelné přítomnosti.  Sem patří ty „bu-bu“ věci. Někteří lidé hlásí, že se v noci cítí být obklopeni bytostmi, nebo mají pocit, že se jich někdo dotýká či k nim mluví. Často se náhle probudíte. Někteří také cíti, že jejich tělo vibruje. Vibrace jsou způsobeny energetickými změnami po emocionálním očištění.

Upozornění: Toto je citlivé téma, ale můžete se cítit lépe, když požehnáte postel a prostor kolem ní předtím, než půjdete spát. Já odpočívám s ujištěním, že jsem obklopen jen těmi nejkrásnějšími duchovními bytostmi a vždy bezpečně v boží péče. Někdy se ale strachu neubránim, a tak zavolat Archanděla Michaela a / nebo archanděla Uriela. Nijak se za to netrestám, že mám občas strach. Odpouštím si za to, že nejsem vždy v klidu ve 03:00 ráno.


 

30/   Znamení, vize, „iluze“, čísla a symboly. Všímání si věcí, které pro Vás mají duchovní význam. Všímání si toho, jak se čísla synchronně dostávají do vašeho vědomí. Když máte čas si toho všímat, tak vše nese nějakou zprávu. Baví mě „dostávát ty zprávy“. Jaká legrace!


 

31/   Zvýšená nedotknutelnost.  Uvědomujete si, že je čas hledat a mluvit Vaši pravdu. Najednou se Vám zdá být důležité být více autentický, být sám sebou. Můžete mít pocit říci „ne“ lidem, které jste se snažili v minulosti potěšit. Možná, že Vám to přijde nesnesitelné zůstávat v manželství nebo zaměstnání nebo na místě, které nepodporuje to, kdo jste. Můžete cítit, že není proč co skrývat, udržovat tajemství. Upřímnost se stává být důležitá ve všech Vašich vztazích.

Upozornění: Naslouchejte svému srdci. Pokud vám vedení řekne, abyste něco nedělali, mluvte a jednejte. Řekněte “ne”. Stejně tak je třeba říci “ano” tomu, co Vás nutí. Musíte riskovat nelibost ostatních, bez pocitu viny za účelem dosažení duchovní svrchovanosti.


 

32/   Harmonie s ročním obdobím a cykly.  Začínáte být více naladěni na roční období, fáze měsíce a přírodní cykly. Více povědomí o Vašem místě ve světě přírody. Silnější spojení se zemí.


 

33/   Elektrické a mechanické poruchy. Ve Vaší přítomnosti mohou začít blikat žárovky, zamkne se počítač nebo začne zlobit rádio.

Upozornění:  Zavolejte své anděly, průvodce, nebo Milost Boží, aby to opravili nebo kolem stroje dejte světelný ochranný plášť. Své auto můžete pokrýt modrým světlem. Smích.


 

34/   Zvýšená synchronicita a mnoho malých zázraků.  Hledejte další.

Upozornění:  synchronní situace Vám ukazují, zda míříte správným směrem nebo zda děláte správná rozhodnutí. Uctívejte tyto stopy a nezabloudíte. Duše k Vám synchronně promlouvá. To je kdy začnete prožívat denní zázraky. Viz 30. bod.


 

35/   Zvýšená intuice změněné stavy vědomí. Na někoho myslíte a on se nějakým způsobem ozve. Více synchronicit. Náhlé vnímání vzorců nebo událostí z minulosti. Jasnozřivost, mimo-tělní zkušenosti, a další psychické jevy. Intenzivní citlivost a vědění. Uvědomění si něčí esence a její všímání si u druhých. Nachytání energií andělských a Kristova vědomí.


 

36/   Komunikace s duchem. Kontakt s anděly, duchovními průvodci, a dalšími božskými stvořeními. Nachytávání. Tato příležitost se zdá být dána více a více lidem. Pocit inspirace a stahování informací, jež se projevuje ve formě psaní, malování, nápadů, komunikace, tance, atd.


 

37/   Pocit jednoty se vším. Prožívání celistvosti. Transcendentní vědomí. Být zaplavený soucitem a láskou k celému životu. Nestrannost soucitu nebo bezpodmínečná láska pro vše, je to, co nás povznáší na vyšší úrovně vědomí a radosti.


 

38/   Momenty radosti a blaženosti. Přetrvávající pocit klidu a pocit, že nejste nikdy sami.


 

39/   Integrace. Stáváte se emocionálně, psychicky, fyzicky a duchovně silnější a jasnější. Máte pocit, jako byste byli v zákrytu se svým Vyšším Já.


 

40/  Žijete, pro co jste se narodili. Víte, že konečně děláte to, co bylo Vaším cílem na zemi. Nové dovednosti a Vaše dary jdou napovrch, zejména ty, které Vás uzdravují. Vaše životní/pracovní zkušenosti někam směřují a dávají smysl. Konečně je budete využívat všechny.

Upozornění: Naslouchejte svému srdci. Vaše vášeň Vás zavede na místo, kde máte být. Jděte přímo a požádejte své Vyšší Já: “Co je to, co chceš, abych udělal?” Dávejte pozor na synchronicity. Poslouchejte.


 

41/   Pocit sblížení se se zvířaty a přírodou. Pro některé lidi, se nyní zdají být zvířata více “člověkem” v jejich chování. Divoká zvířata se méně bojí. Rostliny reagují na Vaši lásku a pozornost více, než kdy jindy. Některé mohou mít pro Vás dokonce zprávy.


 

42/   Vidění bytostí z jiných dimenzí. Plášť mezi dimenzemi je tenčí, takže to není překvapující. Jen buďte v klidu. Jste silnější, než jste si kdy představovali, tak nepodněcujte strachy. Poproste své průvodce o pomoc, pokud na Vás půjde strach.


 

43/   Vidět pravou povahu osoby nebo vidět někoho blízkého s jinou tváří – minulý život nebo současný.


 

44/   Zhmotňování myšlenek a tužeb rychleji a efektivněji.

Upozornění: Sledujte své myšlenky. Všechny myšlenky jsou modlitby. Dávejte pozor, co žádáte.


 

45/   Zamlžení levé hemisféry mozku. Vaše psychické schopnosti, Vaše intuitivní vědění, Vaše pocity a soucit, Vaše schopnost prožívat své tělo, Vaše představy, Vaše vyjadřování všeho vycházejí z pravé hemisféry mozku.

Aby se tato strana mozku mohla více rozvíjet, levá strana mozku musí tak trochu vypnout. Normálně kapacita levé hemisféry pro pořádek, organizaci, strukturu, řádové myšlení, analýzy, hodnocení, přesnost, soustředění, řešení problémů, a matematika dominuje naší často méně hodnotné pravé hemisféře.

Což zapříčiňuje výpadky paměti, uvádění slov ve špatném pořadí, neschopnost nebo žádnou touhu číst dlouhé texty, neschopnost se soustředit; zapomínání toho, co jste se právě chtěli říct; netrpělivost s lineárními formami komunikace (audio nebo písemná forma); pocit nepřítomnosti, rozptýlenost; úbytek zajímavých výzkumů nebo komplexních informací; pocit bombardování slovy a mluvy a informací; a neochota psát.

Někdy jste znudění a nemáte zájem o analýzy, živé intelektuální diskuze, nebo vyšetřování. Na druhou stranu, se více zajímáte o smyslové aktivity: videa, časopisy s fotografiemi, krásná umělecká díla, filmy, hudba, sochařství, malířství, být s lidmi, tanec, zahradničení, procházky a další kinestetické formy vyjádření. Můžete se zajímat o věci, které mají zakomponované duchovno, dokonce i sci-fi.

Upozornění:  Můžete přijít na to, že když necháte své srdce a pravou hemisféru mozku, aby vás vedly, levá hemisféra se pak náležitě aktivuje k tomu, aby jí podpořila. A jednoho dne budeme tak dobře vyvážený, že budeme dokonale používat obě hemisféry.


 

46/   Závratě.  K těm dochází pokud nejste uzemněni. Možná, že jste právě vyčistili velký emocionální problém a Vaše tělo se přizpůsobilo Vašemu „lehčímu“ stavu.

Upozornění:  Uzemníte se tím, když si do stravy zahrnete bílkoviny. Někdy “delikatesní jídlo” Vám může pomoci. Nerozdělujte si jaké jídlo je pro Vás dobré či špatné. Poslouchejte své vedení k tomu, abyste věděli, co zrovna potřebujete. Sundejte si boty a dejte nohy do trávy na pár minut.


 

47/   Upadnutí, nehoda, zlomení kostí. Vaše tělo není uzemněné nebo možná Váš život není v rovnováze. Nebo Vám tělo říká, abyste zpomalili, přezkoumali některé aspekty svého života, nebo vyléčili nějaké své problémy. Vždy je to nějaké zpráva. Když jsem si nedávno zlomil kotník, pochopil jsem, že si můj kotník vzal na sebe něco, čím jsem se odmítal zabývat. A bylo to vše výše uvedené.

Upozornění: Uzemněte se tím, že si sundáte boty a dáte nohy do trávy, nebo ještě lepší, lehněte si do trávy bez deky. Pociťte zemi pod vámi. Jděte do přírody. Zpomalte a věnujte pozornost. Buďte si vědomi toho, co děláte. Prociťte pocity, které k Vám přichází. Zůstaňte v přítomnosti. Obklopte se modrým světlem, v případě, že se cítíte nestabilně.


 

48/   Bušení srdce. Zrychlené srdce obvykle doprovází otevření srdce. Trvá to jen chvilku a znamená to, že srdce se stabilizuje po uvolnění emocí. Stala se mi jedna epizoda, která mě vyděsila: Probudil jsem se uprostřed noci, srdce mi bušilo. Myslel jsem, že vyskočí přímo z mé hrudi. Stalo se mi to jen jednou a pochopil jsem, že šlo o obrovské otevření srdeční čakry. Šel jsem si srdce zkontrolovat. Nic špatného na mém srdci nenašli.

Upozornění: Pamatujte si, co jsem říkal o tom, kdy je potřeba vyhledat lékařskou pomoc. Poraďte se se svým lékařem o jakýchkoliv stavech, u nichž si nejste jistí, zda jsou v pořádku.


 

49/   Rychlejší růst vlasů a nehtů. Tělo využívá více proteinů. Škoda, že nemůžeme tělu říci, kde růst vlasy mají a kde nemají. (Nebo můžeme? Hmmm)


 

50/  Touha najít svou spřízněnou duši nebo dvojpaprsek. Více než kdy předtím, představa, že můžeme najít partnera, který odpovídá tomu, kdo jsme se zdá být více žádoucí.

Upozornění:  Pravdou je, že musíme být tou osobou, která nás přitahuje. Musíme milovat sami sebe, a to, kde jsme právě teď, předtím, než budeme moci přilákat více “dokonalého” partnera.

Práce začíná doma. Zde je, jak dle mého to funguje: Udržujte touhu po této osobě ve svém srdci, ale bez závislosti. Očekávejte, že jednoho dne potkáte někoho, kdo je pro Vás vhodnější, ale pusťte jakékoliv očekávání, kdo to bude a jak se to stane. Místo toho se zaměřte na vyčištění svých problému v životě a být tím člověkem, kterým chcete být. Buďte šťastní. Užívejte si svůj život. Pak uvidíte…


 

51/   Vzpomínky vyplouvají na povrch. Vzpomínky těla, potlačené vzpomínky, obrazy minulých životů a/nebo současných. Hojíme a integrujeme celé naše „já“, takže očekávejte, že budete mít podobné zkušenosti.

Rada:  Mějte na paměti, že nejlepší je si vzpomenout jen na to, co vám přijde na mysl, zbytek nechte být, neanalyzujte vše do puntíku (protože uvíznete v pasti nekonečných otázek ke zpracování), a prociťte své pocity, když přijdou. Požádejte o pomoc své průvodce.

–  konec překladu –

______________________________________________________________________

52/  Problémy s lidmi okolo – přestanete si “sednout” s lidmi okolo vás. Nízkovibrační lidé, kteří nemají zatím takové spojení “nahoru”, nemají poznání a jasné mimosmyslové zkušenosti, se mohou vysmívat nebo přímo útočit kvůli tomu, že vy jste schopni vidět a přijímat věci jinak. Cestami, jaké oni neznají. A jak sami víte, lidé se děsí toho, čemu nerozumí, takže jejich přirozenou reakcí je útok na vše, co oni neznají a co – podle nich – ohrožuje jejich identitu a zaběhané koleje. Je to často podvědomá sebeobranná reakce.

Moje doporučení:  Pokud možno propustit tyto lidi ze svého života, protože vás budou stahovat stále na tu svou nízkovibrační úroveň, kde jim je dobře a bezpečno, ale vám už tam dobře není, protože jste schopni vnímat tu tíhu a blokaci nízkých vibrací.

Na druhou stranu tu je na Zemi velká řada Light Workers, kteří jsou posláni přímo mezi takové lidi, a tam už fungují jiné postupy a jiná cesta. Těm není dovoleno ze všeho jenom utéci.  🙂 Tito lidé se  rozhodují podle jiných měřítek.


 

53/  Mnozí jsou náhle Mistři. Aneb ode zdi ke zdi. Jakmile se člověk probudí k vědomému životu, zažije první duchovní zkušenosti a AHA momenty, něco přečte, navštíví první kurz, tak velmi rychle propadá pocitu, že teď je nejchytřejší, všechno ví nejlíp a začne to často bušit jako jedinou pravdu do druhých, “duchovně vést”, nebo dokonce ihned startuje dráhu “taky kouče”. A z pozice své malé zralosti a malého duchovního poznání chce radit druhým.

Podle toho, jakým způsobem lidé prezentují svoje poznání, co říkají, jak jednají, je možné poznat, kde na své cestě jsou. Obzvláštní “mistři” na tyto postupy předstírání duchovna jsou náboženští lidé. V náboženských organizacích se hodně hraje “na duchovno”. Ale najdete je kdekoliv. I třeba  v běžných zájmových skupinách na internetu.

Jak jsem si během let všimla, jak v církvi, tak mimo ni, tahle cesta ode zdi ke zdi (jednu chvíli jsem nevědomý, vzápětí rádoby duchovní vůdce) je přirozený proces, který postihuje snad úplně všechny lidi (ani já se tomu nevyhnula, a byla jsem shůry důsledně léčena :-D), kteří přicházejí na duchovní cestu. Prostě když otevřete své srdce Božímu duchu/ Stvořiteli/ Vesmíru, tak On začne jednat a vy tak máte přirozenou potřebu pomáhat druhým lidem tím, co vy sami znáte. A vede nás k tomu, k čemu jsme byli stvořeni – ke službě druhým. Současně taky nabíráme hodně nové energie, kterou zpočátku ještě neumíme zpracovat, a tak ji hrneme na ostatní tak, jak je. 🙂

Je to skvělé, pokud máte něco, co můžete prakticky nabízet, co v praxi umíte. S “duchovnem”, lidstvím jako s přidanou hodnotou. Ale není to ideální, pokud se rozhodnete dělat ihned life kouče či duchovního gurua, aniž byste na to měli dostatek životních zkušeností a duchovního poznání. Či alespoň do hloubky nastudovaných  informací. Zůstaňte po svém probuzení raději ještě nějaký čas ve svém oboru a hledejte, co je skutečně tím vaším posláním. Co je to “jenom vaše”, co můžete předat dále.

Ať jste kdekoli na své cestě, přeju vám hodně zdaru, moudrosti a pochopení pro to, co prožíváte jak vy, tak lidé okolo vás.

Poznámku pod čarou napsala Zora Zámečníková CzechWells

51 příznaků duchovního probuzení z originálu pro Czech Wells přeložila Martina Kupcová

 


  •  
Comments are closed.